Mikołaj Jędruszczak przeszedł metamorfozę. Zdradził, jak zareagowała Sylwia Madeńska. To wiele mówi o ich relacji

Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Madeńska

Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Madeńska

Mikołaj Jędruszczak przeszedł sporą metamorfozę. Na premierze programu One Night Squad pokazał nową fryzurę. Fanki oszalały na jego widok, a Sylwia Madeńska? Były partner tancerki zdradził, jaka była jej reakcja. Mówi ona wszystko o ich relacji po rozstaniu.

Pierwszą edycję Love Island wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Para w krótkim czasie zyskała popularność i spore grono fanów, którzy kibicowali jej w zbudowaniu długotrwałej relacji. Uczestnicy reality show byli w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami, z którymi dzielili się nie tylko sukcesami i miłosnymi wzlotami, ale także szczerze opowiadali o kryzysie i walce o związek, gdy zaczęło się w nim psuć.

Sylwia i Mikołaj rozstali się na początku pandemii. Gdy tylko ogłoszono lockdown, w ich życie wkradła się rutyna. Zbyt długi czas spędzony pod jednym dachem nie wyszedł im na dobre. Próbowali załatać to, co się da, korzystając z pomocy psychoterapeuty, ale czas pokazał, że i to było na nic. Oznajmili, że to koniec, gdy walczyli o Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami. Przed jednym z ostatnim odcinków z ich udziałem wydali oświadczenia, że jedyny duet tworzą już tylko na parkiecie show Polsatu.

Mikołaj Jędruszczak o relacji z Sylwią Madeńską

Po rozstaniu Jędruszczak i Madeńska zapewniali, że nie chcą już trwać u swojego boku, ale kilka tygodni później – gdy razem wylecieli na wakacje – odżyły plotki o powrocie do siebie. Niestety nie na długo. Najpierw Sylwia, a teraz Mikołaj zapewnili, że ich związek to już melodia przeszłości.

Jak obecnie wygląda relacja zwycięzców Love Island? Jest dobrze. Jędruszczak zdradził, że była partnerka zachwyciła się jego metamorfozą, jaką przeszedł na potrzeby programu One Night Squad:

My utrzymujemy kontakt. Więc jest to bardzo na plus z jej strony. Mówiła mi, że fajnie.

Cała rozmowa poniżej.


Mikołaj Jędruszczak - gala One Night Squad

Mikołaj Jędruszczak - gala One Night Squad

Mikołaj Jędruszczak w nowej fryzurze

Mikołaj Jędruszczak w nowej fryzurze

Mikołaj Jędruszczak w nowej fryzurze

Mikołaj Jędruszczak w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×