Michał Wiśniewski o zaręczynach Dominiki Tajner i jej nowym narzeczonym. Tu nie ma mowy o obojętności

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner

Michał Wiśniewski skomentował nowy związek Dominiki Tajner. Jak zareagował na jej zaręczyny z nowym partnerem?

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Ich małżeństwo przetrwało 8 lat. Rozwiedli się zaraz po tym, jak bizneswoman wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. W programie nie zajęła najlepszego miejsca – odpadła jako pierwsza.

Chociaż para nigdy nie ujawniła powodu rozstania, to wiadomo, że wniosek o rozwód złożył Michał w tajemnicy przed Dominiką. Ta o wszystkim dowiedziała się, gdy zajrzała do skrzynki na listy. Tam czekało na nią pismo z sądu z wyzaczoną datą pierwszej rozprawy.

Dziś oboje skupiają się na budowaniu własnego szczęścia. Michał jest w związku z piękną Polą, z którą ma syna Falco Amadeusa i wkrótce weźmie ślub z prawdziwego zdarzenia. Para ma za sobą ceremonię wyprawioną w ogrodzie, ale ze względu na trwającą pandemię koronawirusa i liczne obostrzenia dotyczące organizacji przyjęć, musieli zrezygnować z hucznego świętowania.

Z kolei Dominika od czasu rozstania z Michałem związała się z kilkoma mężczyznami. Obecnie jest ze znanym bokserem – Mariuszem Wachem. Kilka tygodni temu ogłosili zaręczyny. Jak na nie zareagował Wiśniewski?

Michał Wiśniewski o zaręczynach Dominiki Tajner

Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała Michała, czy pogratulował już Dominice nowego narzeczonego. Ten nie ukrywa, że nie pozostał obojętny na całą sytuację i wyznał, że bardzo cieszy go szczęście byłych żon:

Gratulowałem. Osobiście. Cieszę się bardzo. Chcę mieć wokół siebie szczęśliwych ludzi. Jeżeli odnalazła to szczęście, to cieszę się jej szczęściem. Bardzo dobrze jej życzę. Zawsze życzyłem i zawsze będę jej dobrze życzył.

Czy Michał pojawiłby się na ślubie Dominiki i jej ukochanego?

Nie wiem, na razie nie dostałem zaproszenia, nie będę dywagował.

Na razie Wiśniewskiemu ciężko jest ocenić swojego następcę. Nie miał jeszcze okazji poznać Mariusza Wacha. Widział go zaledwie raz, i to na szklanym ekranie, w produkcji Netflixa:

Nie, ale widziałem go ostatnio w filmie „Poskromienie złośnicy”.

Cała rozmowa poniżej.

Kim jest Mariusz Wach?

Mariusz Wach jest jednym z najsłynniejszych polskich pięściarzy, byłym posiadaczem pasów WBC International oraz federacji TBWA w wadze ciężkiej. Na koncie ma 44 walki zawodowe, z których 36 wygrał (w tym w 19 przez nokauty). Wierni kibice określają go mianem Wikinga.


Dominika Tajner się zaręczyła!

Dominika Tajner się zaręczyła!

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Mariusz Wach i Dominika Tajner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×