Michał Szpak nawet nie wie, jak bardzo podziwia go holenderski show-biznes! „Zrobił bardzo duże wrażenie”

Kris Florek o Michale Szpaku

Kris Florek o Michale Szpaku

Michał Szpak zachwycił holenderską branżę rozrywkową. Polski biznesmen z Amsterdamu, Kris Florek, który regularnie pojawia się w telewizyjnych shows, zdradził nam, jak bardzo zachwycają się polskim wokalistą jego znajomi z branży.

Niewielu polskich wokalistów zostało zauważonych za granicą. Swoją obecność na międzynarodowych rynkach zaznaczyły m.in. Edyta Górniak, Margaret i Basia Trzetrzelewska. 5 minut sławy miał również Michał Szpak, który po występie na Eurowizji w Sztokholmie w 2016 roku zwrócił na siebie uwagę autorki Harry’ego Pottera J.K. Rowling i jej męża oraz gwiazdy hitu Take me to churchHoziera. Po latach okazuje się, że nie tylko oni docenili wizerunek i talent naszego reprezentanta.

Występ Szpaka na Eurowizji nie przeszedł bez echa także w Holandii. Z tego kraju podczas finału konkursu na konto Michała spłynęło 10 punktów od widzów. Jego charyzmę doceniła nie tylko tamtejsza publiczność, ale także osoby pracujące w świecie show-biznesu. O wszystkim opowiedział nam holenderski biznesmen, bohater wielu programów telewizyjnych – Kris Florek.

Michał Szpak zachwycił holenderski show-biznes. Kris Florek ujawnia

Polak, który po maturze wyprowadził się do Amsterdamu, regularnie pojawia się w holenderskich programach rozrywkowych. Widzowie mogą go kojarzyć z lokalnej edycji formatu Wolni od długów, który w Polsce prowadzi Anna Guzik. Mężczyzna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wymienił Polaków, o których sporo mówi się nad Renem.

Kris zdradził nam, że nie tylko Lech Wałęsa i Robert Lewandowski są rozpoznawalni przez jego znajomych. Równie ciepło wypowiadają się o Szpaku, którego dostrzegli na Eurowizji. Ekipa, z którą Florek pracuje na planie telewizyjnego show, nie mogła nachwalić się Michała:

Na pewno Lech Wałęsa. Lewandowski. Ale też wiem, że ostatnio pracując na planie swojego programu, ekipa stwierdziła, że bardzo duże wrażenie zrobił na nich Michał Szpak. Swoją ekstrawagancją, swoją prezencją. Kilka osób wspomniało, że na pewno mógłby zrobić dobrą karierę w Holandii.

Wystarczył 3-minutowy występ na Eurowizji, by holenderska branża zwróciła uwagę na Szpaka:

Niech będzie sobą. Jego ekstrawagancja i to, jak się prezentuję przemówiło do ludzi. O tym bardzo często mówią. Po prostu musi być sobą.

Cała rozmowa poniżej.

Występ Michała Szpaka w Amsterdamie podczas koncertu promującego piosenkę Color of your life przed Eurowizją 2016:


Kris Florek w firmie

Kris Florek w firmie

Michał Szpak w Holandii. Występ w Amsterdamie. YouTube

Michał Szpak w Holandii. Występ w Amsterdamie. YouTube

Michał Szpak w Amsterdamie YouTube

Michał Szpak w Amsterdamie YouTube

Komentarze

 • Taka prawda pisze:

  Michał to nasza Gwiazda 🌟 nr 1 prawdziwy Artysta😘

 • GośćGordon pisze:

  Nie dziwię się, że został doceniony w Holandii.
  Tam jest mnóstwo takich tym podobnych osób…
  Tak naprawdę niczym nie zachwyca, jedynie antywartościami i tylko i wyłącznie
  społeczeństwa zagubione i zepsute

  • Gość pisze:

   Piosenkę Kazika w interpretacji Szpaka dedykuję wszystkim jego nietolerancyjnym fanom, przez których ja i wiele innych osób na różnych forach, pod teledyskami, nagraniami zostaliśmy poobrażani, zwyzywani. Jestem już zmęczona ich chamstwem, nietolerancją. Mam nadzieję, że każdy piosenkarz płci męskiej, który wystąpi w biustonoszu i stringach, będzie tak samo przez was szpakiry równie mocno i tolerancyjnie przyjęty.

 • Gość 66 pisze:

  Dobrze,dobrze niech się zachwycają.Bo i wygląd i charyzma są tutaj bardzo potrzebne.A najważniejszy jest głos Michała,umiejętności wokalne i niech tym się zachwycają.U nas też ma ścisłe grono fanów,wiernych ,kupić bilet na jego występ to cud.Już 2 mies.przed koncertem w moim dużym mieście nie ma biletów a były drogie bo po 150zł.To o czymś świadczy no nie?

 • Gość pisze:

  Szpaczku i tak trzymaj💝 i niech tak zostanie💝

 • GOŚĆ pisze:

  ….I WCALE MNIE TO NIE DZIWI ŻE MICHAŁ ZACHWYCA ZA GRANICAMI NASZEGO KRAJU…. TAKI JEST WŁAŚNIE MICHAŁ….PRAWDZIWY ARTYSTA JEST SOBĄ…… MOŻE DOCZEKAMY ŻE I W NASZYM KRAJU BĘDZIE DOCENIONY CEGO MU ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA.

 • Gość pisze:

  Od czasów Eurowizji Michał poprzez swoją charyzmę i głos cudny zyskał fanów na całym świecie. Michał to dobro narodowe tylko niestety w Polsce nie doceniony.

 • Gość pisze:

  Michał jest poprostu znakomity dlatego zachwyca😉

  • Gość pisze:

   Kto konkretnie się zachwyca i z jakiego powodu? Zrobił z siebie narzędzie propagandowe i polityczne. Niemądry, już stracony człowiek.

 • Gość pisze:

  Następny marny pendoliniarz. A Szpak nigdy nie jest sobą bo nie wie kim jest. Robi to za co mu zapłacą. Teraz akurat udaje kosmitę.

 • Gość pisze:

  Kiełbasa co śpiewała w Sopocie, wyglądał(a) podobnie. Im dziwniej i bardziej ekscentrycznie, tym większe oklaski. Ci ludzie szukają coraz to nowych podniet, a później kończą życie w młodym wieku po przedawkowaniu dragow , bo nic już ich nie cieszy

 • Gość pisze:

  Co za belkot z godz.12.59. Wytrzeźwiej albo odstaw te dragi.

 • Gość pisze:

  Taki lajf wiadomo jeszcze God holandia kraj moźliwości nic tylko spierd..lac z polski co powiesz ho ho holand ku..wa jeb..c polaczków a ty ptysiu hmm ha ha trzeba było zostać ku..wą i złodziejem jak mawia klasyk jak plują mów źe to deszcz albo pluj teź ciekawe kto tą durn..te wymyslil za bld$ i zapomniał o koncie bo za grosze to nawet na mnie spojrzy welcome to familie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×