Szukaj

Michał Szpak o wsparciu LGBT: „Wszyscy powinniśmy się kochać”. Zdobył się na piękny gest [WIDEO]

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT

Michał Szpak wspiera LGBT bardziej niż ktokolwiek inny. Wokalista na ramówce TVP pojawił się z namalowaną nad brwią tęczową flagą. Odważny przekaz został zauważony.

Michał Szpak jako jeden z nielicznych uczestników talent-shows odniósł ogromny sukces po programie. Jego wizerunek, umiejętności wokalne i osobowość oczarowały publiczność do tego stopnia, że wywindowały go na sam szczyt show-biznesu. Płyty wokalisty sprzedają się świetnie, bilety na koncerty rozchodzą się jak na pniu, a jego stylizacje są inspiracją dla najbardziej kreatywnych twórców mody.

Michał Szpak z tęczową flagą na ramówce TVP

Szpak nie boi się wyrażać swoich poglądów. Wielokrotnie dał do zrozumienia, że nie jest mu po drodze z partią rządzącą, a w ostatnim czasie mocno wsparł środowisko LGBT, które tak bardzo ceni sobie jego twórczość. Michał na planie The Voice of Poland zasiadł w fotelu jurora ubrany w koszulę z tęczową flagą – symbolem równości płciowej. Podobny akcent pojawił się na jego twarzy podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP.

W rozmowie z naszą reporterką zdradził, że dyskretny element namalowany nad brwią jest gestem solidarności z osobami homo-, bi- i transseksualnymi.

Moim manifestem jest moja postać od samego początku. Od zawsze o to walczyłem, zawsze o to będę walczył i nie zgadzam się absolutnie z agresją, która powstała w tym społeczeństwie. Uważam, że jest to totalnie wyimaginowany sposób pokazywania kto jest silniejszy. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy powinniśmy się nawzajem szanować. I wszyscy powinniśmy się kochać. Nie istnieję coś takiego jak lepszy i gorszy.

Sam wpadł na pomysł wykorzystania motywu tęczy, która była kropką nad „i” jego bardzo wyrazistej stylizacji.

To jest tęcza w moim wykonaniu. Ktoś mi przy niej pomagał.

Brawo Michał!


Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – TVP 2020 jesienna ramówka

Michał Szpak – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×