Szukaj

Michał Szpak główną gwiazdą imprezy w Szwecji. Tak promuje się w Sztokholmie przed Eurowizją 2016

Michał Szpak w ambasadzie Polski w Szwecji na Eurowizji 2015

Michał Szpak w ambasadzie Polski w Szwecji na Eurowizji 2015

Michał Szpak w Ambasadzie Polski w Szwecji

Już za tydzień poznamy zwycięzcę Eurowizji 2016. Kto wygra konkurs? Czy będzie to Polska? Michał Szpak robi wszystko co w jego mocy, żeby nie tylko awansować do finału, ale też wywalczyć jak najlepsze miejsce. Z tej okazji reprezentant Polski wziął udział w imprezie zorganizowanej w ambasadzie Polski w Szwecji, przygotowanej przez polskiego ambasadora Wiesława Tarkę.

Na imprezie w Sztokholmie pojawiła się licznie zgromadzona szwedzka Polonia oraz fani Eurowizji. Sam Michał Szpak nie ukrywał wzruszenia podczas krótkiej przemowy. Polak zachęcał do głosowania na Color Of Your Life. W trakcie spotkania publiczność miała okazję poznać bliżej piosenki z ostatniej płyty wokalisty.

Michał Szpak w ambasadzie Polski w Sztokholmie wystąpił w wyrazistej stylizacji przygotowanej przez Justynę Bulińską. Wokalista miał na sobie mocno zdobioną marynarkę vintage, białą koszulę i ciemne spodnie.

To nie ostatnia impreza dzisiaj z udziałem Polaka. Już za chwilę odbędzie się wielka ceremonia otwarcia Eurowizji 2016, na której pojawią się wszyscy kandydaci z 42 państw.

Zobacz: Michał Szpak zapytany o Edytę Górniak na konferencji na Eurowizji 2016. Odpowiedź? Bardzo zaskakująca

Michał Szpak w ambasadzie Polski w Szwecji

Michał Szpak w ambasadzie Polski w Szwecji


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×