Szukaj

Michał Szpak zamierza rzucić muzykę? Zagalopował się przed naszą kamerą i wyznał, że chce zająć się czymś innym! [WIDEO]

Michał Szpak chce być projektantem

Michał Szpak chce być projektantem

Michał Szpak chce zostać projektantem?

Michał Szpak to zdecydowanie jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu.  Poza fantastycznym głosem, może się również poszczycić bardzo oryginalnym wyczuciem stylu. Artysta uwielbia zaskakiwać, a jego stylizacje wyróżniają się na tle innych.

Ostatnio Michał zwrócił na siebie bardzo dużą uwagę w Sopocie, występując na scenie w lateksowym, miętowym kombinezonie. I choć części fanów spodobała się ta odważna stylizacja, zdecydowana większość uważała, że jest to gruba przesada, a artysta powinien był się trzy razy zastanowić, zanim pozwolił się wcisnąć w taką kreację. Co sądzi o tym sam Michał?

Na pewno miałem świadomość, zakładając ją, że będzie to stylizacja, która wywoła jakąś kontrowersję, chociaż dla mnie to w ogóle nie jest kontrowersyjne. Takie stylizacje w latach 80., 90. były codziennością na scenie. Ja jestem szczęśliwy, że mogłem się odważyć i ubrać takie arcydzieło.

Michał wyznał, że uwielbia modę lat 80. i 90. A także zdradził, że być może w przyszłości zajmie się projektowaniem:

Absolutnie. Staram się ją zawsze jakoś przemycać, bo uważam, że lata 80 i 90 tak naprawdę nauczyły nas wiele i w sztuce iw  modzie i w muzyce. Nie wykluczam, że w przyszłości nie zajmę się projektowaniem. Na razie rozwijam się muzycznie i to jest dla mnie najważniejsze.

Chętnie zobaczylibyśmy projekty Michała, a wy?

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Anna Mucha na ramówkę TVP wystartowała w tej samej sukni co 4 inne gwiazdy! Swoim wdziękiem przebiła je wszystkie!

Fanki Michała Szpaka oszaleją na widok jego czadowych spodni! Na ramówce TVP nikt nie był bardziej wylansowany od niego!


Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2018

Michał Szpak pokazał tors na Top of the Top 2018

Michał Szpak pokazał tors na Top of the Top 2018

×