Szukaj

Michał Szpak zamierza rzucić muzykę? Zagalopował się przed naszą kamerą i wyznał, że chce zająć się czymś innym! [WIDEO]

Michał Szpak chce być projektantem

Michał Szpak chce zostać projektantem?

Michał Szpak to zdecydowanie jedna z barwniejszych postaci polskiego show-biznesu.  Poza fantastycznym głosem, może się również poszczycić bardzo oryginalnym wyczuciem stylu. Artysta uwielbia zaskakiwać, a jego stylizacje wyróżniają się na tle innych.

Ostatnio Michał zwrócił na siebie bardzo dużą uwagę w Sopocie, występując na scenie w lateksowym, miętowym kombinezonie. I choć części fanów spodobała się ta odważna stylizacja, zdecydowana większość uważała, że jest to gruba przesada, a artysta powinien był się trzy razy zastanowić, zanim pozwolił się wcisnąć w taką kreację. Co sądzi o tym sam Michał?

Na pewno miałem świadomość, zakładając ją, że będzie to stylizacja, która wywoła jakąś kontrowersję, chociaż dla mnie to w ogóle nie jest kontrowersyjne. Takie stylizacje w latach 80., 90. były codziennością na scenie. Ja jestem szczęśliwy, że mogłem się odważyć i ubrać takie arcydzieło.

Michał wyznał, że uwielbia modę lat 80. i 90. A także zdradził, że być może w przyszłości zajmie się projektowaniem:

Absolutnie. Staram się ją zawsze jakoś przemycać, bo uważam, że lata 80 i 90 tak naprawdę nauczyły nas wiele i w sztuce iw  modzie i w muzyce. Nie wykluczam, że w przyszłości nie zajmę się projektowaniem. Na razie rozwijam się muzycznie i to jest dla mnie najważniejsze.

Chętnie zobaczylibyśmy projekty Michała, a wy?

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Anna Mucha na ramówkę TVP wystartowała w tej samej sukni co 4 inne gwiazdy! Swoim wdziękiem przebiła je wszystkie!

Fanki Michała Szpaka oszaleją na widok jego czadowych spodni! Na ramówce TVP nikt nie był bardziej wylansowany od niego!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×