TYLKO U NAS! Michał Szpak dostał rolę w międzynarodowym serialu! Ogląda go sam Barack Obama

Michał Szpak polskim głosem SpongeBoba

Michał Szpak polskim głosem SpongeBoba

Michał Szpak w serialu SpongeBob Kanciastoporty

Kariera Michała Szpaka po Eurowizji 2016 nabrała tempa. Wokalista regularnie koncertuje, pracuje nad nową płytą, wkrótce rusza w trasę po Chinach i Stanach Zjednoczonych, a teraz jeszcze zagra w serialu!

Jastrząb Post dowiedział się, że Michał Szpak będzie podkładał głos w międzynarodowym hicie SpongeBob Kanciastoporty. Produkcja której głównym bohaterem jest popularna żółta gąbka w czerwonych spodenkach (często mylona z serem ;)) cieszy się gigantyczną popularnością na całym świecie już od 17 lat.

Losy zabawanego bohatera ogląda już ponad 71 milionów widzów w 173 krajach świata! W gronie wielbicieli kreskówki są m.in. Barack Obama, Gordon Brown (były premier Wielkiej Brytanii), Marc Jacobs i Tori Spelling.

SpongeBob Kanciastoporty jest to mój ulubiony serial, który oglądam z córkami – powiedział Obama w jednym z wywiadów dla kanadyjskiej telewizji CTV

Dubbing SpongeBoba to dla Michała Szpaka ogromne wyróżnienie. Kilka lat temu głosu użyczył mu sam David Bowie:

Stało się. Nareszcie. Wczoraj okazało się, że będę grał jedną z postaci „SpongeBoba”. Tak jest! Nasza rodzina jest zachwycona – mówił Bowie w jednej z rozmów

Od kiedy SpongeBob po polsku na MTV?

Praca na planie ruszy jeszcze w wakacje, a emisja odcinków SpongeBob Kanciastoporty już we wrześniu na antenie Nickelodeon Polska. Zachęcać do oglądania chyba nie musimy. Wystarczy tylko dodać, że serial w 2005 roku przyciągnął przed telewizory w USA więcej widzów niż wybory prezydenckie.

Nie możemy doczekać się „pana gąbki” z głosem Michała. Liczymy na wątek muzyczny 🙂

Zobacz: Adele oglądała występ Michała Szpaka na Eurowizji 2016! Dopiero teraz skomentowała konkurs. Kto był jej faworytem?

Michał Szpak polskim głosem SpongeBoba

Michał Szpak polskim głosem SpongeBoba

Kto podkłada głos pod SpongeBoba w Polsce?

Kto podkłada głos pod SpongeBoba w Polsce?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×