Szukaj

Dostaliśmy niepokojący donos od fanki Szpaka. Pokazaliśmy go Michałowi. Nie krył oburzenia [WIDEO]

Michał Szpak o fanclubie

Michał Szpak ostro o konfliktach w swoim fanclubie

Michał Szpak to jedna z największych polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że jego osoba wyzwala bardzo dużo emocji, szczególnie wśród płci pięknej. Kilka dni temu na skrzynkę meilową redakcji Jastrząb Post ([email protected]) przyszedł donos, w którym jedna z fanek zarzuciła Michałowi bierność w stosunku do karygodnego zachowania osób w jego fanclubie. Według autorki wiadomości, na porządku dziennym jest tam m.in “obrażanie innych osób, szczególnie, gdy mają inne zdanie”.

Podczas konferencji The Voice of Poland postanowiliśmy skorzystać z okazji i przybliżyć Michałowi problem. Pokazaliśmy artyście treść maila. Jakie jest jego stanowisko w tej sprawie?

Gdybym miał się zajmować takimi sprawami na co dzień, to zabrakłoby mi dnia, godzin i mojego życia. W związku z tym myślę, że to są bardzo dorośli ludzie i powinni te konflikty rozwiązywać we własnym gronie, a nie robić takich rzeczy na otwartej linii frontu, bo właśnie to jest bardzo niedojrzałe. W związku z tym, osoba, która to zrobiła postąpiła bardzo źle i dla mnie jest to żenujące – wyznał Michał w rozmowie z naszą reporterką.

Wygląda na to, że Michał nie chce mieszać się w sprawy dotyczące jego fanek.

Powinien wziąć je nieco w ryzy?

Ekipa „The Voice 9” w komplecie. Wielki debiut nowych trenerów przyćmił Michał Szpak! Wszyscy patrzyli tylko na niego!

Michał Szpak kompletnie odleciał! Jego wielka metamorfoza wbija w fotel!

Gwiazdy na Wakacyjnej trasie Dwójki w Zamościu: Margaret, Natalia Szroeder, Patrycja Markowska, Michał Szpak


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×