Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Michał Szpak i gwiazda „CKM-u” rozkręcili wspólny biznes!

Laura Bułkin i Michał Szpak


Michał Szpak z modelką CKM-u organizują kolonie dla dzieci

Obozy kondycyjne z Anną Lewandowską cieszą się ogromnym powodzeniem wśród polskich gwiazd i celebrytów. Przypomnijmy, że z ostatniego zimowego wyjazdu z trenerką skorzystały Agnieszka Woźniak-Starak, Dominika Grosicka, Sara Boruc oraz Zosia Ślotała. Okazuje się, że pomysł organizowania obozów nieoczekiwanie podchwycił również Michał Szpak!

Młody piosenkarz postanowił organizować kolonie letnie dla dzieci! Zatem szykuje się spora konkurencja dla obozów organizowanych przez żonę Roberta Lewandowskiego. Fani staja przed trudnym wyborem, obóz sportowy z Lewandowską, czy kolonie letnie ze Szpakiem? O nowym zaskakującym projekcie Michała poinformował Fakt.

W czasie tegorocznego lata będzie można wziąć udział w koloniach dla dzieci i młodzieży, na których gwiazdą będzie Michał Szpak – informuje Fakt.

Tabloid informuje, że Szpak zorganizuje aż dwa dziesięciodniowe atrakcyjne turnusy. Jeden nad morzem, a drugi na Mazurach. Szczegółowej lokalizacji Michał jeszcze nie podał, jednak już wiadomo , że szykuje się prawdziwa petarda! Fakt wyjawił również, że wakacje z idolem będzie mogło spędzić aż 200 osób!

Już wiadomo, że szczęśliwcy, którym uda się dostać na kolonie ze Szpakiem będą mogli liczyć na szczególne atrakcje!  Podczas koloni sam Michał poprowadzi warsztaty wokalne! Bedą także prawdziwe rarytasy kolonijne. Dzieciaki przejdą profesjonalne szkolenia z dziedziny beauty! Zatem młodzi chłopcy i dziewczynki uzyskają niezbędną wiedze w temacie malowania paznokci, manicure i makijażu. Prawdziwa atrakcja kolonii z Michałem czeka jednak na samym końcu! Pod koniec obozu uczestnicy nagrają specjalny hymn, do którego powstanie teledysk.

Co ciekawe, przy projekcie Michał współpracuje– jak ustalił Jastrząb Post – z Laurą Bułkin, której wdzięki doskonale znają czytelnicy magazynu CKM.

Ile kosztuje obóz Michała Szpaka?

Za dziesięciodniowy wyjazd z Michałem Szpakiem trzeba będzie zapłacić 2 600 złotych.

Warto wspomnieć, że z podobnych wyjazdów mieli już okazję skorzystać  fani Dawida Kwiatkowskiego. Według informacji Faktu, Michał Szpak ma zarobić na koloniach dla dzieci i młodzieży około 100 tysięcy złotych.

TYLKO U NAS! Już wiadomo czy Michał Szpak pojedzie na Eurowizję 2018! To dopiero jest zaskoczenie!

Wreszcie wyszło na jaw co łączy Margaret z Michałem Szpakiem [WIDEO]

Michał Szpak w krótkich włosach rozgrzał internet do czerwoności. Fanki kompletnie go nie poznały! „Myślałam, że to Nick Jonas”

Wybierasz się na koncert Michała Szpaka?Komentarzy: 5


Gość | 8 marca 2018, 09:29

Klamstwa wszystko klamstwa


Gość | 8 marca 2018, 08:53

Bulinska (była garderobiana i służąca Szpaka) jesteś zwykłym śmieciem a za donoszenie do Faktu nieprawdziwych informacji spotka Cie zasłużona kara.


Gość | 22 lutego 2018, 20:33

Ja tam akurat niezbyt za nim przepadam, a na obóz letni jade w Kubą Knapem z kochamwakacje.pl XD Mega fun, imprezki do rana i to w złotych piaskach sztosik


Gość | 11 lutego 2018, 17:39

Do – Gość& dodam do do twojej wypowiedzi jeszcze, że nie tylko Fakt kłamie jak najęty na tematy zawiązane z Michałem . Jastrząb post też stale kłamie, a szczególnie od czasu gdy musicart zwolnił byłą garderobianą, ona jest znajomą nie tylko redaktorów bez morale z Jastrzebia, ale także znajomą redaktora B.P. z faktu.


Gość& | 11 lutego 2018, 17:06

Jeżeli o tym napisał Fakt to polowa jest niezgodna z prawdą Oczywiście na niekorzyść Michała


Dodaj komentarz
×