Szukaj

Michał Szpak odpowiada Mai Sablewskiej i Kindze Rusin na komentarze po Eurowizji 2016: „Są to osoby, które…”

Michał Szpak odpowiada na opinie gwiazd po Eurowizji 2016

Michał Szpak odpowiada na opinie gwiazd po Eurowizji 2016

Michał Szpak odpowiada na komentarze po Eurowizji 2016

Michał Szpak ma powody do zadowolenia. Osiągnął najwyższy w historii Polski wynik w głosowaniu widzów na Eurowizji. Sukces Polaka nie umknął uwadze najbardziej opiniotwórczym postaciom polskiego show-biznesu. Co więcej, talent Michała został doceniony nawet przez takie tuzy jak Hozier czy J.K. Rowling. Pisarka zdradziła, że jej mąż wysłał sms-a na polski utwór.

W kraju Michał otrzymał ogromne wsparcie m.in. od Kayah, Kingi Rusin i Mai Sablewskiej. Gwiazdy TVN bardzo ciepło skomentowały występ wokalisty na Eurowizji 2016. Była jurorka X-Factor już po półfinale wróżyła Szpakowi wysoką pozycję. Z kolei Karolina Korwin Piotrowska zachęcała Polonię do głosowania na Color Of Your Life.

Naprawdę dobry poziom. Jego największą siłą jest to, że on jest po prostu prawdziwy. Umie pokazać emocje na scenie, umie śpiewać – jest sobą. A w dzisiejszym świecie dla artysty to największy komplement. Podoba mi się też to, że mocno stonował swój wizerunek sceniczny. Zostawił charakterystyczne elementy, ale nie wygląda już na scenie jak papuga, tylko jak artysta. Oryginalny, który ma swój styl, wie o co mu chodzi i co chce przekazać słuchaczom. To jego duży atut – powiedziała Maja Sablewska w rozmowie z Jastrząb Post

Po powrocie do kraju gwiazdor miał okazję podziękować wszystkim za wsparcie. Nie ukrywa, że gdy dotarły do niego komentarze z Polski poczuł się wzruszony.

Jest mi ogromnie miło, bo oni we mnie uwierzyli. A są to osoby, które są w jakiś sposób opiniotwórcze, więc jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, bo jeśli oni widzą, że jestem prawdą to jest mi ogromnie miło. Uwierzcie mi, że byłem bardzo wzruszony i jestem szczęśliwy, że mam w was wszystkich wsparcie

Kibicowaliście Szpakowi na Eurowizji 2016?

Zobacz: Hozier zachwycony Michałem Szpakiem! Co napisał na Twitterze?

Michał Szpak o piosence z Eurowizji 2016

Michał Szpak dziękuje za wsparcie na Eurowizji 2016

Maja Sablewska ocenia Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Maja Sablewska ocenia Michała Szpaka na Eurowizji 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×