Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: „To był właśnie ten strzał” [WIDEO]

Michał Szpak jest zakochany

Michał Szpak jest zakochany

Michał Szpak wreszcie znalazł miłość! Piosenkarz nie ukrywa, że jest zakochany. W rozmowie z naszą reporterką pochwalił się, że od miesiąca jego serce należy do… psa Hektora. Co najbardziej ujęło go w nowym pupilu?

Nie ma nic piękniejszego niż odwzajemniona miłość, a Michał Szpak wreszcie może się taką pochwalić! Co prawda nie chodzi o żadną ciemnoskórą niewiastę o rubensowskich kształtach, do jakich piosenkarz ma szczególną słabość, a… o jego nowego pupila.

Na początku kwietnia gwiazdor adoptował psa, którego nazwał imieniem Hektor. Zwierzę doczekało się już własnego profilu na Instagramie (ma już ponad tysiąc obserwatorów) i kilku relacji na Instastory u swojego właściciela. Posty z czworonogiem odbiły się szerokim echem wśród fanów artysty, którzy z wypiekami na twarzy śledzą jego życie prywatne.

View this post on Instagram

#zpanem #dog #dogsofinstagram #love

A post shared by Cerberus Hektor (@cerberiushektor) on

Michał Szpak jest zakochany w swoim psie

Szpak o swojej bezgranicznej miłości do Hektora opowiedział w rozmowie z naszą reporterką, której zdradził coś jeszcze – w psie dostrzegł pierwiastek ludzki:

Oczywiście, że jestem zakochany… W psie Hektorze, którego zaadoptowałem 3 tygodnie temu. Tak naprawdę powiedziałbym, że zaklęty jest w nim jakiś człowiek, jakaś dusza. Jestem szczęśliwy po prostu.

Artysta przyznał, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Michał swojego psa określił mianem „idealnego”:

To był właśnie ten strzał. Ja uważam, że w momencie, kiedy wybiera się swojego członka rodziny, który jest zwierzątkiem, to zawsze jest tak, że to one wybierają nas, a nie na odwrót. No i tak się stało. Po ostatnim koncercie z trasy „Dreamer”, która zakończyła trasę jesienną, podeszło do mnie kilka kobiet i zapytało, czy mogę sobie zrobić zdjęcie z tym psem, aby został szybciej zaadoptowany. Te kobiety prowadzą fundację, która chroni pieski przed pójściem do schroniska i kiedy ja zapytałem tego psa, on musi być mój. Jest cudownie, jeździ ze mną wszędzie, śpi tak długo jak ja śpię, więc jest to pies idealny. Wygląda bardzo groźnie, a tak naprawdę jest kochanym psiakiem.

Wszystkim życzymy takiego czworonoga u boku 🙂

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!

Zobacz: Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Zobacz: Michał Szpak w męskim gronie na majówce. Jednego przystojniaka oznaczył serduszkiem! Co ich łączy?


Michał Szpak z psem Hektorem

Michał Szpak z psem Hektorem

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Michał Szpak adoptował psa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×