Michał Szpak o wielkich zmianach w jury „The Voice”: „Stawia mnie to w dziwnej sytuacji” [WIDEO]

Michał Szpak o zmianach w The Voice of Poland

Michał Szpak o zmianach w The Voice of Poland

Michał Szpak o nowych jurorach w The Voice of Poland

Jesienią TVP pokaże dziewiątą już edycję programu The Voice of Poland. Z poprzedniego składu trenerów w fotelu zasiądzie jedynie Michał Szpak. Oprócz wokalisty zobaczymy dwie nowe twarze – Krzysztofa Cugowskiego i Grzegorza Hyżego, a także powracającą Patrycję Markowską. Jak na te wielkie zmiany zapatruje się Szpak?

W ogóle się tego nie spodziewałem. To dla mnie było wielkie zaskoczenie. Co więcej, myślałem, że będę mógł się poczuć swobodniej, ale nie. Tu nie ma miejsca na swobodę. Będę musiał się sprawdzić w nowej roli, tak naprawdę osoby, która jest kolejną edycję, a reszta trenerów jest pierwszy raz, poza Patrycją Markowską, która jest doświadczona w tym temacie. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę dobra i barwna edycja. Każdy z jurorów ma bardzo podobny gust, bo każdy wywodzi się z rock’n’rolla. (…) Zaskoczyło mnie to, że ci trenerzy zostali całkowicie wymienieni, że żadna z osób, która była wcześniej nie ostała się na tym fotelu, co stawia mnie w takiej sytuacji dziwnej. Ale mam nadzieję, że udźwignę tę sytuację – wyznał Szpak w rozmowie z naszą reporterką.

Michał szczególnie cieszy się na obecność Patrycji Markowskiej. Warto zaznaczyć, że obie gwiazdy pracują z tym samym menadżerem:

Cieszę się, że jest dlatego, że jest to absolutnie kolorowa postać. Ma niesamowity głos i wtedy kiedy śpiewa, i wtedy kiedy mówi, jest bardzo zmysłowa. Ja lubię Patrycję bardzo za jej rockową duszę.

Do czyjej drużyny chcielibyście trafić?

Cała rozmowa poniżej:

Na to wyznanie czekali nie tylko fani Michała Szpaka! Po trzech latach wszystko stało się oczywiste

W TVN-ie nie było Kingi Rusin, ale był Michał Szpak! Przed studiem zrobił wielkie show ze swoimi czerwonymi kozaczkami i rajstopami w roli głównej!

Michał Szpak jest spokrewniony z polską gwiazdą! Wiemy kim jest tajemniczy członek jego rodziny!


Michał Szpak – Wielka Gala Gwiazd 2018

Michał Szpak – Wielka Gala Gwiazd 2018

Michał Szpak – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Występ Michała Szpaka – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Występ Michała Szpaka – Polsat SuperHit Festiwal 2018, koncert Platynowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×