Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Michał Szpak pierwszy raz o konflikcie z Majką Jeżowską! Dlaczego nie przywitał się z diwą? [WIDEO]Michał Szpak o Majce Jeżowskiej

Zaledwie kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o braku szacunku Michała Szpaka do starszego pokolenia gwiazd, w tym Majki Jeżowskiej. Gwiazda pożaliła się w mediach, że młodszy kolega nie powiedział jej „dzień dobry”, co sprawiło jej sporo przykrości. Sama pamięta, jak w jego wieku kłaniała się w pas spotykając największe legendy polskiej sceny muzycznej. Co w tej sprawie do powiedzenia ma Szpak?

Michał Szpak swoim zachowaniem rozczarował nawet Majkę Jeżowską! „Wierzy, że jest dużo, dużo wyżej”

Na 10 urodzinach magazynu zapytaliśmy Michała, dlaczego nie przywitał się z diwą:

Ja w ogóle nie rozumiem tej sprawy. Nigdy w życiu nie postąpiłbym tak, że gdyby ktoś obok mnie stał to nie powiedziałbym mu dzień dobry, więc było to dla mnie ogromnym szokiem

Michał wydaje się być zaskoczony całą aferą:

W życiu nie zareagowałbym w taki sposób i myślę, że ludzie którzy mnie znają doskonale wiedzą, że nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś jest gwiazdą, czy nie. Zawsze się witam i zawsze życzę każdemu wszystkiego dobrego.

Może następnym razem nie będzie już przykrych dla obu gwiazd sytuacji…

Gwiazdy na 10 urodzinach gazety: Natalia Siwiec, Magda Gessler, Michał Szpak, Gosia Andrzejewicz, Paulina Sykut

Majka Jeżowska - gala FashionTV Model Search 2017

Majka Jeżowska – gala FashionTV Model Search 2017

Michał Szpak - Party urodziny, 10 lat (2017)

Michał Szpak – Party urodziny, 10 lat (2017)

https://www.youtube.com/edit?video_referrer=watch&video_id=2DntTnjwCds

„Apple” czy „Google” – która z tych marek jest Twoim zdaniem bardziej rozpoznawalna?Komentarzy: 38


Gość | 12 listopada 2017, 17:04

Tak, Pan Michał to klasa,jego głos porusza mnie do głębi(mam ciarki gdy spiewa) jest wspaniały, kulturalny i ma swój styl.Panie Michale tak trzymaj,i nie daj się tym gwiazdom.Zycze samych sukcesów, powoďzenia!!!!!!!!!!!!


Gość | 21 października 2017, 22:50

Bardzo ładna kobieta.


Antyfanka | 21 października 2017, 16:22

Karykatura!!!!


Ona | 21 października 2017, 09:49

Czytam poniższe komentarze i oczom nie wierze! Krytykujecie fanów Michała , tyle tylko ze nigdy ale to nigdy nie spotkałam sie z chamstwem ze strony fanów ! Brak kultury przejawia sie tylko u krytykujących ! Ja nie neguje ze ktoś ma swoje zdanie i je wypowiada , dotyczy to również Michała , Ale na litośc Boska krytyka Michała to gnojenie człowieka na każdym kroku ! Nikt nie odbierze Michałowi talentu ! Pozytywna osobowość ! Nigdy nikomu nie ubliżył ! Zawsze grzecznie sie odnoszący do każdego ! I już wam nie wystarcza ubliżanie Michałowi §! Trzeba zacząć fanom ! Jesteście żałośni ! Czy sie to komuś podoba czy nie Szpak to najlepszy głos w Polsce! A grono fanów powiększa sie im więcej hejtu! I tym „ milym” akcentem zakończę ! Jestem jego zagorzała fanka ,,,, Mam 56 lat . To tak dla orientacji czytających ten komentarz!


Gość | 21 października 2017, 09:08

Niby „facet”, a zero


Gość | 21 października 2017, 05:27

Na jastrzab post to sami fani szpaka ? nic o nim nie można napisać bo zaraz pierdylion fanatyków a jeszcze jak ktoś źle o nim napisze to gotowi przez ekran wyskoczyć i pobić ?? jego fanatycy powinni się leczyć… na nogi bo na głowy juz za pozno


gość | 20 października 2017, 23:16

Śmierdzi mi tu różową stylistką.


Gwiazda | 20 października 2017, 22:36

Hahaha….temat dekady:)))))


Gość | 20 października 2017, 22:11

Pani Mario, gdzie mogę napisać że że nienawidzę Marysi Jeżowskiej?
Twój mąż który cię poniewieral, to miał powody? , i


Gość | 20 października 2017, 21:55

Co za ludzie! Czepiają się chlopaka. Od razu widac kto na klasę. Młodszy, a madrzejszy od pseudogwiazdy niejakiej Majki. Kocham Szpaczka i wiem, że to dobry chłopak i mówi szczerze.


Gość | 20 października 2017, 21:50

Jeżowska nie rób plotek i zamieszania. Pogadaj sobie z Górniak. Moze o Michale? Upst,zapomniałam Edka go nie kojarzy. Albo o Dodzie, toylko wystrzegaj się toalet publicznych?


Gość | 20 października 2017, 21:44

Jeżowska od zawsze uważała się za wielką gwiazdę . Po powrocie z USA, w wywiadach podkreślała poprawiając jednego redaktora w radio który stwierdził że odnosiła sukcesik. Oburzona sprostowala że to SUKCES. Zawsze była brzydką prostaczka
oK$


Ja | 20 października 2017, 20:49

A ten szpak to wielka mi gwiazda….Dać go na wieś na żniwa to by dopiero chłopy się śmiały!!


Gość | 20 października 2017, 20:47

Jeżowska pokazała ,,klasę,, już w pamiętnym Opolu. Nawet nie ma czego komentować. Nie warto.


Gość | 20 października 2017, 20:23

No cóż czas pani Majki się skończył i chciałaby znów zabłysnąć,więc ,,czepia,,się Michała.A co do komentarza Gośćdz może i dziwadło,ale jest sobą i nie ukrywa tego.


Gość | 20 października 2017, 20:12

No cóż, pani Majka powinna się nauczyć od o wiele młodszego kolegi kultury, taktu i grzeczności. Jeżeli to zrobi, to na pewno Michała przeprosi.


Gość | 20 października 2017, 20:07

Pani Jeżowskiej już dziękujemy.
Bojkot to jej hobby


uśmiech | 20 października 2017, 20:05

Nie widzę problemu ! Więcej zrozumienia, uśmiechu, życzliwości, to wróci z nawiązką 🙂


Gość | 20 października 2017, 19:29

No tak Pani Jezowskiej czas minal i chyba o tym wie Pani Jezowska.
Panie Michale Pozdrawiam i zycze sukcesow jak na Pana miare.


Gośćdz | 20 października 2017, 19:18

Szpak dziwadlo


Gość | 20 października 2017, 18:26

Michał jak zawsze z kulturą i klasą bo taki właśnie jest a ta cała Majka powinna się teraz wstydzić.


AW | 20 października 2017, 18:21

Pani Maju, trzeba umieć z godnością ze sceny zejść. Bardzo brzydko z pani strony piętnować tak dobrego muzyka i artystę jakim jest Michał Szpak. Akurat to on ma wysoką kulturę osobistą no i talent czego niektórym brakuje. Tak na marginesie, mówi pani, że kłaniała się do ziemi i klękała przed starszymi i zasłużonymi; to nie było aktem szacunku tylko zwykłym lizusostwem i strachem. Szacunek okazuje się w inny sposób a i także dla młodszego. Nie zrobiła pani aż tak zawrotnej kariery, aby po tylu latach mogłaby być rozpoznawalną. Nie pozdrawiam.


Gość | 20 października 2017, 16:47

Huehuehuehue :D! Taka z niej DIVA jak ze mnie primadonna ;). Ale dzięki znieslawieniu Szpaka ma swoje 5 minut. A że w kiepskim stylu, to już nie dba o to. To zawzięte babsko z kulturą ma niewiele wspólnego. Nie jestem wielką fanką Szpaka, ale wrażenie odnoszę że ci przebrzmiali „artysci” się na bogu ducha winnego chłopaka uparli. Biedny ten człowiek w tym kraju bo całe życie będzie musiał im coś udawadniać bo jest inny. Paranoja. Szkoda chłopaka oby się n


RK | 20 października 2017, 15:52

Ale cel Pani Jeżowska i jej koleżanka blondynka osiągneła, teraz portale przez kilka dni będą tylko o tym mówić. Tylko czy warto w ten sposób postępować dla kilku minut przypomnienia. To jest ten przykład dokopania młodemu chłopakowi. Pewnie Pani Jeżowska z koleżanką blondynką piją szampana! Młody muzyk ma więcej pokory i klasy. Zresztą jak zwsze.


Gość | 20 października 2017, 15:34

Oglądałam inny wywiad z Michałem w spawie plotki Jeżowskiej. TAKA SYTUACJA NIE MIAŁA MIEJSCA. Wobec tego pytanie do Jastrząb Post, Czy zostaną wyciągnięte konsekwencje ???


Gość YYY | 20 października 2017, 15:32

Brawo jeżowska. Zaistniała, wszystkie portale się o niej rozpisują. Ma kobita parcie na szkło. Szkoda tylko że ta przebrzmiała , przykurzona mocno „gwiazda” , „ikona” i „diva” nie ma za grosz kultury osobistej. Plotkować na czyjś temat tylko dlatego że jest uwielbiany i szanowany przez publiczność . Ja rozumiem że przykro kiedy się ma pięciu fanów na krzyż a młody człowiek ma ich tysiące w kraju i za granicą, ale umówmy się , pani Jeżowska nigdy nie osiągnęła tego pułapu co Michał , choćby stała na scenie następne 40 lat. To po prostu nie ten poziom talentu i charyzmy.


OlaGość | 20 października 2017, 15:29

Zenujace ze strony tej pani


Paweł | 20 października 2017, 15:14

Pracowałem kilku krotnie przy projektach w których Szpak brał udział wita się nawet z osobami z obsługi więc akurat w to że specjalnie nie przywitał się z jezowskia nie uwierze


Koralka | 20 października 2017, 15:02

Potwierdzam – Michał odnosi się z szacunkiem do wszystkich ludzi. Nie ma znaczenia ich wiek, stan posiadania, status społeczny, środowisko czy wygląd – po prostu według Michała każdy jest wart szacunku. I każdy, kto Michała zna, wie o tym. Nawet jeśli kogoś nie lubi czy ma do niego uraz, to też z szacunkiem się przywita.
Ten sam szacunek nie pozwala mu na naruszanie przestrzeni osobistej obcej osoby i klepanie jej po plecach, by do przywitać. bo ceni sobie również cudzą prywatność.
Poza tym trudno się dziwić, że ktoś mógł nie poznać Pani Jeżowskiej. Choć sama się bawiłam przy jej piosenkach, to dziś też bym jej nie poznała. Szczególnie, gdy ma założone ciemne okulary i stoi w tłumie, gdy się jej człowiek nawet nie spodziewa.


Gość | 20 października 2017, 14:45

diwa
1. «słynna śpiewaczka operowa lub operetkowa»
2. «słynna aktorka lub tancerka»
Nie rozumiem, jak mozna uzyc takiego okreslenia do przebrzmialej i zapomnianej piosenkarki.


Gość | 20 października 2017, 14:37

I tak dzięki Sxpakowi ta pani znów na sekundę „zaistniała”. Czy o to jej chodziło, źeby przypomnieć się w tak źenujący sposób?


Jow | 20 października 2017, 14:35

Divą???, ludzie czy wyście powariowali zupełnie,??? Szpak i tak ma dużo kultury, że odpowiedział. To jakaś paranoja. Nie będę nic pisać O Majce. Moje dzieci wychowywały się na jej piosneczkach, ale Divą ???


Gość | 20 października 2017, 14:31

Podobno Jeżowska występowała po Szpaku i po jego występie ludzie zaczęli się rozchodzić jej wysłuchała tylko garstka. Gdybym sama miała wybierać też wolałabym posłuchać Michała na żywo niż Majki Jeżowskiej, ma fenomenalny głos, jestem już starszą panią ale wraz z córkami chętnie oglądam go w roli jurora. Ogromna wrażliwość, ciekawa osobowość no i ten głos jedyny godny śpiewać Niemena. Myślę że ten młody człowiek jeszcze nas zaskoczy i jeszcze bardziej rozbłyśnie, z całego serca życzę 🙂


Gość | 20 października 2017, 14:26

Od początku My fani wypowiedzieliśmy się że była to żenująca wypowiedź Pani Majki Jeżowskiej.Większość z Nas to zwykli ludzie, a Michał traktuje Nas z ogromnym szacunkiem i nigdy tak nie było żeby nie powiedział dzień dobry , zawsze grzeczny i pełen ciepła kulturalny człowiek. Został wychowany należycie przez rodziców. A Pani Majka powinna się zastanowić następnym razem nad tym co mówi, ponieważ uraziła Michała i Jego rodzinę, twierdząc że Michał nie ma kultury.Należałoby przyznać się do błędu i na drugi raz pomyśleć za nim coś się powie publicznie.Od czegoś mamy głowę i mózg.


BepaGość | 20 października 2017, 14:06

Właśnie tak jest jak Michał powiedział że zawsze się wita i życzy wszystkim wszystkiego dobrego. Ci ktòrzy go znają to o tym doskonale wiedzą. Ja miałam przyjemność usłyszeć właśnie to z jego ust choć nie jestem gwiazdą . Poprostu spieszył się tego dnia jak i również mógł jej nie poznać.


GośćMagRet | 20 października 2017, 13:54

Ale jaja 😀 Michał nawet nie wie o co chodzi 😀 Mam nadzieję, ze p. Majka J. nie będzie ciągła dalej tego żenującego tematu.


Meg | 20 października 2017, 13:54

Michał jak zwykle klasą sama w sobie w przeciwieństwie do tej Pani która uważa się za wielką gwiazdę.To prawda,co powiedział Michał .On zawsze odnosi się z szacunkiem do ludzi bez względu na ,to kim jest czego nie można powiedzieć i Pani Jezowskiej


Gość | 20 października 2017, 13:41

To znaczy , że p. Jeżowska to sama sobie wymyśliła, Teraz należą się Michałowi potrójne przeprosiny , dwa od p. Jeżowskiej i jedno od Jastrząb Post


Dodaj komentarz
×