Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Michał Szpak o konfliktach w „The Voice” i życiu prywatnym. Jak je rozwiązuje? [WIDEO]Michał Szpak o konfliktach

Ósma edycja programu The Voice of Poland wchodzi w decydującą fazę! Już niebawem finał tego niezwykłego show, a z każdym odcinkiem emocje stają się coraz większe i regularnie udzielają się trenerom. Jednym z najbardziej impulsywnych opiekunów uczestników jest zdecydowanie Michał Szpak, który sam był kiedyś oceniany w programie X-Factor:

To są straszne trudne wybory. Przeżyłem to sam, sam byłem w talent show i wiem jak ogromnie ciężkim brzemieniem jest to, kiedy mówisz komuś nie, kiedy mówisz komuś musisz iść do domu, to już jest koniec tej drogi twojej muzycznej na tym etapie w tym programie. Ja jako trener ćwiczę z tymi ludźmi i wiem, co za każdym uczestnikiem stoi, czy ma możliwości rozwoju samodzielnego czy też warto mu pomóc w sposób taki, że dając mu szanse przejścia do kolejnego etapu wiem, że będzie się rozwijał. I to są trudne wybory – żeby móc rozwinąć osobę, która nie ma możliwości rozwoju, a móc pozwolić osobie odejść, która wiem, że i tak osiągnie sukces.

Michał przyznał, że w programie również zdarzają się konflikty:

Docinamy sobie czasami, jeśli chodzi o uczestników, ale to o to chodzi. Każdy ma opinię na temat grupy uczestników. My się lubimy, ale wymieniamy się opiniami i dlatego czasem dochodzi do konfliktów.

A co z konfliktami w życiu prywatnym? Jak Szpak je rozwiązuje?

Ja zawsze staram się je rozwiązywać uśmiechem, kwiatami i słodyczami. Do tego mam największą słabość.

Michał ma słabość, a co ze skonfliktowanym otoczeniem?

The Voice of Poland 8: znamy finalistów! Sprawdźcie czy wasi ulubieńcy zawalczą o największą nagrodę!

Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?Komentarzy: 7


Gość | 26 listopada 2017, 03:08

Ale chamstwo ze strony redakcji przedtem był inny tytuł, Michał jako trener tez wygrał voica i zmienili tytuł znowu wypisując bzdury o konfliktach, w tej redakcji to jacyś chorzy na g…. chyba pracują, przecież bulinska ma teraz dawida i niech sie na nim lansuje razem z wami, bardziej plugawego portalu oprócz waszego i jeszcze jednego to nie widziałam.


Victoria | 25 listopada 2017, 19:50

Znów wasza ulubienica w promocji?! ? po co dajecie jej fotki do art o Michale. Wszędzie ja trzeba umieścić. Czy ona nie potrafi się pogodzić z tym, że wyleciala z MA i nienie ma dostępu do Michała?!


Gość | 25 listopada 2017, 16:22

A co to ma wspólnego z tym artykułem zdjęcia z babcią?


Gość | 25 listopada 2017, 15:27

Redaktorki z Jastrzbia cierpią na jakieś zaburzenia ??? Najwyższa pora na leczenie !!!


Gość | 25 listopada 2017, 14:17

Promocja Bulińskiej nadal trwa? Jak już tak ją uwielbiacie /a najbardziej wiadomo, kto/, to piszcie o jej stylizacjach dla Kwiatkowskiego. Niech ta kobieta wreszcie zlezie z pleców Michała, dzięki któremu dostała się na salony.Ten etap jest już na szczęście zamknięty.


Gość | 25 listopada 2017, 14:04

Kogoś tam pogrzało? Wysyłam posty zbyt szybko? Nie wysyłałam do was postów od bardzo dawna . Co mam zwolnić? A może to dlatego że nie podoba mi się że wstawiacie stare zdjęcia tego paszczura różowego z uporem maniaka chociaż ją już dawno wywalono z pracy i Michał już nie ma z nią nic wspólnego! Darujcie nam już zdjęcia bo to nic przyjemnego oglądać tę postać z przetłuszczonymi , nieuczesanymi włosami . Ona juz nie nosi toreb za Michałem tylko za Kwiatkowskim i to jego teraz wyzywa i ośmiesza


Zenek | 25 listopada 2017, 12:55

Pogrzało was kompletnie. Artykuł o rzekomych konfliktach Michała Szpaka, a wy wciskacie zdjęcia jakiegoś różowego paszteta. To juz dawno przebrzmiała historia, a wy ją ciagle reklamujecie ją na plecach Szpaka . Piszcie o niej w kontekście Kwiatkowskiego. Tylko kto by zechciał czytać te artykuły i robić wam wejścia. Żenada.


Dodaj komentarz
×