Szukaj
Dziś piątek, 19.04.2019

Michał Szpak o konfliktach w “The Voice” i życiu prywatnym. Jak je rozwiązuje? [WIDEO]


A to ciekawe!

Michał Szpak o konfliktach

Ósma edycja programu The Voice of Poland wchodzi w decydującą fazę! Już niebawem finał tego niezwykłego show, a z każdym odcinkiem emocje stają się coraz większe i regularnie udzielają się trenerom. Jednym z najbardziej impulsywnych opiekunów uczestników jest zdecydowanie Michał Szpak, który sam był kiedyś oceniany w programie X-Factor:

To są straszne trudne wybory. Przeżyłem to sam, sam byłem w talent show i wiem jak ogromnie ciężkim brzemieniem jest to, kiedy mówisz komuś nie, kiedy mówisz komuś musisz iść do domu, to już jest koniec tej drogi twojej muzycznej na tym etapie w tym programie. Ja jako trener ćwiczę z tymi ludźmi i wiem, co za każdym uczestnikiem stoi, czy ma możliwości rozwoju samodzielnego czy też warto mu pomóc w sposób taki, że dając mu szanse przejścia do kolejnego etapu wiem, że będzie się rozwijał. I to są trudne wybory – żeby móc rozwinąć osobę, która nie ma możliwości rozwoju, a móc pozwolić osobie odejść, która wiem, że i tak osiągnie sukces.

Michał przyznał, że w programie również zdarzają się konflikty:

Docinamy sobie czasami, jeśli chodzi o uczestników, ale to o to chodzi. Każdy ma opinię na temat grupy uczestników. My się lubimy, ale wymieniamy się opiniami i dlatego czasem dochodzi do konfliktów.

A co z konfliktami w życiu prywatnym? Jak Szpak je rozwiązuje?

Ja zawsze staram się je rozwiązywać uśmiechem, kwiatami i słodyczami. Do tego mam największą słabość.

Michał ma słabość, a co ze skonfliktowanym otoczeniem?

The Voice of Poland 8: znamy finalistów! Sprawdźcie czy wasi ulubieńcy zawalczą o największą nagrodę!Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×