Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
A to niespodzianka! Kolejny popularny polski artysta wziął ślub w kompletnej tajemnicy!
A to niespodzianka! Kolejny popularny polski artysta wziął ślub w kompletnej tajemnicy!

A to niespodzianka! Kolejny popularny polski artysta wziął ślub w kompletnej...

A to niespodzianka! Kolejny popularny polski artysta wziął...

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!
Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna aktorka swoim skarbem!

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą nowiną, a dumna...

Już po! Ukochany Olgi Frycz pochwalił się gorącą...

Nowy dzień, nowa ona! Małgosia Rozenek zrzuciła sopockie różki i wskoczyła w komunijną sukienkę!
Nowy dzień, nowa ona! Małgosia Rozenek zrzuciła sopockie różki i wskoczyła w komunijną sukienkę!

Nowy dzień, nowa ona! Małgosia Rozenek zrzuciła sopockie różki i wskoczyła...

Nowy dzień, nowa ona! Małgosia Rozenek zrzuciła sopockie...

Dziś środa, 22.08.2018

Michał Szpak o konfliktach w „The Voice” i życiu prywatnym. Jak je rozwiązuje? [WIDEO]
Michał Szpak o konfliktach

Ósma edycja programu The Voice of Poland wchodzi w decydującą fazę! Już niebawem finał tego niezwykłego show, a z każdym odcinkiem emocje stają się coraz większe i regularnie udzielają się trenerom. Jednym z najbardziej impulsywnych opiekunów uczestników jest zdecydowanie Michał Szpak, który sam był kiedyś oceniany w programie X-Factor:

To są straszne trudne wybory. Przeżyłem to sam, sam byłem w talent show i wiem jak ogromnie ciężkim brzemieniem jest to, kiedy mówisz komuś nie, kiedy mówisz komuś musisz iść do domu, to już jest koniec tej drogi twojej muzycznej na tym etapie w tym programie. Ja jako trener ćwiczę z tymi ludźmi i wiem, co za każdym uczestnikiem stoi, czy ma możliwości rozwoju samodzielnego czy też warto mu pomóc w sposób taki, że dając mu szanse przejścia do kolejnego etapu wiem, że będzie się rozwijał. I to są trudne wybory – żeby móc rozwinąć osobę, która nie ma możliwości rozwoju, a móc pozwolić osobie odejść, która wiem, że i tak osiągnie sukces.

Michał przyznał, że w programie również zdarzają się konflikty:

Docinamy sobie czasami, jeśli chodzi o uczestników, ale to o to chodzi. Każdy ma opinię na temat grupy uczestników. My się lubimy, ale wymieniamy się opiniami i dlatego czasem dochodzi do konfliktów.

A co z konfliktami w życiu prywatnym? Jak Szpak je rozwiązuje?

Ja zawsze staram się je rozwiązywać uśmiechem, kwiatami i słodyczami. Do tego mam największą słabość.

Michał ma słabość, a co ze skonfliktowanym otoczeniem?

The Voice of Poland 8: znamy finalistów! Sprawdźcie czy wasi ulubieńcy zawalczą o największą nagrodę!Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

Komentarzy: 7


Gość | 26 listopada 2017, 03:08

Ale chamstwo ze strony redakcji przedtem był inny tytuł, Michał jako trener tez wygrał voica i zmienili tytuł znowu wypisując bzdury o konfliktach, w tej redakcji to jacyś chorzy na g…. chyba pracują, przecież bulinska ma teraz dawida i niech sie na nim lansuje razem z wami, bardziej plugawego portalu oprócz waszego i jeszcze jednego to nie widziałam.


Victoria | 25 listopada 2017, 19:50

Znów wasza ulubienica w promocji?! ? po co dajecie jej fotki do art o Michale. Wszędzie ja trzeba umieścić. Czy ona nie potrafi się pogodzić z tym, że wyleciala z MA i nienie ma dostępu do Michała?!


Gość | 25 listopada 2017, 16:22

A co to ma wspólnego z tym artykułem zdjęcia z babcią?


Gość | 25 listopada 2017, 15:27

Redaktorki z Jastrzbia cierpią na jakieś zaburzenia ??? Najwyższa pora na leczenie !!!


Gość | 25 listopada 2017, 14:17

Promocja Bulińskiej nadal trwa? Jak już tak ją uwielbiacie /a najbardziej wiadomo, kto/, to piszcie o jej stylizacjach dla Kwiatkowskiego. Niech ta kobieta wreszcie zlezie z pleców Michała, dzięki któremu dostała się na salony.Ten etap jest już na szczęście zamknięty.


Gość | 25 listopada 2017, 14:04

Kogoś tam pogrzało? Wysyłam posty zbyt szybko? Nie wysyłałam do was postów od bardzo dawna . Co mam zwolnić? A może to dlatego że nie podoba mi się że wstawiacie stare zdjęcia tego paszczura różowego z uporem maniaka chociaż ją już dawno wywalono z pracy i Michał już nie ma z nią nic wspólnego! Darujcie nam już zdjęcia bo to nic przyjemnego oglądać tę postać z przetłuszczonymi , nieuczesanymi włosami . Ona juz nie nosi toreb za Michałem tylko za Kwiatkowskim i to jego teraz wyzywa i ośmiesza


Zenek | 25 listopada 2017, 12:55

Pogrzało was kompletnie. Artykuł o rzekomych konfliktach Michała Szpaka, a wy wciskacie zdjęcia jakiegoś różowego paszteta. To juz dawno przebrzmiała historia, a wy ją ciagle reklamujecie ją na plecach Szpaka . Piszcie o niej w kontekście Kwiatkowskiego. Tylko kto by zechciał czytać te artykuły i robić wam wejścia. Żenada.


Dodaj komentarz
×