5 stylizacji, platynowa płyta i niekończąca się kolejka po autografy. Tak wyglądał koncert Michała Szpaka w Warszawie [ZDJĘCIA + WIDEO]

Michał Szpak koncert Torwar

Michał Szpak koncert Torwar

Michał Szpak odbiera platynową płytę na Torwarze

Ponad rok temu do sklepów trafiła płyta Michała Szpaka Byle być sobą. Tyle czasu wystarczyło, aby album pokrył się platyną, a z finalisty X-Factor uczynił jedną z największych gwiazd w kraju. Kolejnym dowodem na to jest wczorajszy koncert na Torwarze w Warszawie, na którym gwiazdor odebrał wyróżnienie od przedstawicieli wytwórni.

Show Szpaka oklaskiwała wypełniona po brzegi hala. Oprócz fanów z Polski pojawili się także wielbicieli z takich krajów, jak: Meksyk, Hiszpania, Włochy, Izrael, Niemcy, Austria czy Litwa.

Odbierając platynową płytę Michał powiedział:

Kochani, ta płyta należy do nas! Jest to dla mnie niezwykły dzień. Jest to mój pierwszy duży koncert w Warszawie, nie wiecie ile stresu mnie to kosztowało. Dzisiaj wykonałem po raz pierwszy duet z moją siostrą Marleną. Nie mogę uwierzyć w to, co widzę. Kocham was

Stylizacje Michała Szpaka na koncercie

Podczas koncertu Szpak przebierał się aż 5 razy. Miał na sobie błyszczącą czerwoną kurtkę, czarną marynarkę z cekinami, rurki czy szałowe buty. Za stylizacje artysty odpowiada jego stylistka i menadżerka Justyna Bulińska, z kolei za kreację, w której wystąpił z siostrą Marleną – Michał Zieliński, czyli Vandis – zwycięzca drugiej edycji Project Runway.

Po koncercie Szpak przez prawie godzinę pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Mieliśmy wrażenie, że kolejka nie miała końca. Zobaczcie sami.

Zobacz: Michał Szpak z siostrą Marleną w duecie! Ale ona ma głos! Nic dziwnego, że robi karierę za granicą! [WIDEO]

#kolejka #autographs #michalszpak #eurovision #warsaw #torwar #now #live #jastrzabpost

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

#michalszpak #live #now #warsaw #concert #eurovision #jastrzabpost

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Michał Szpak odebrał platynową płytę

Michał Szpak odebrał platynową płytę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×