Szukaj

Michał Szpak rusza na podbój Azji i Ameryki! Większość polskich gwiazd może mu pozazdrościć [WIDEO]

Michał Szpak koncerty w USA

Gdzie za granicą koncertuje Michał Szpak?

Michał Szpak koncertuje nie tylko w Polsce. Już wkrótce swoje utwory zaprezentuje w Stanach Zjednoczonych i… Tajlandii! W rozmowie z naszą reporterką gwiazdor opowiedział o najbliższych koncertach poza Polską.

Michał Szpak nie może narzekać na brak zajęć, zatem gdy tylko przytrafi się mu chwila wolnego, natychmiast pakuje walizki i wylatuje za granicę. Niektóre z jego dalekich wojażu to połączenie przyjemnego z pożytecznym, tak będzie w Tajlandii i w Stanach Zjednoczonych, do których Michał zawita ze swoją trasą Dreamer.

Szpak o szczegółach zagranicznych koncertów opowiedział naszej reporterce:

Ja w sumie już wróciłem z Tajlandii, ale wyjeżdżam raz jeszcze. To jest taki rok, rok podróży. Za niedługo z trasą “Dreamer” lecimy do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, więc jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę czynnie podróżować. Zresztą w Tajlandii będę miał swój recital. Będziemy odwoływać zimę, już w sumie nie mogę się doczekać.

Michał zaznacza, że uwielbia występować zarówno w Polsce, jak i za granicą:

Nie ma to większego znaczenia. Ja kocham koncertować dla ludzi i cieszę się, że przychodzą tak tłumnie na moje koncerty. Bo to chyba jest dość niezwykłe, że kolejny “sold out” na trasie. Jeszcze nie było ani jednego koncertu, aby bilety nie były wyprzedane do ostatniego miejsca. Jestem szczęśliwy.

Jak myślicie, czy Michał zostanie światową gwiazdą? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Sensacja na skalę światową! Michał Szpak zaśpiewa w duecie z Lady Gagą?! Najnowsze wieści na to wskazują!

Wróżki skutecznie zraziły do siebie Michała Szpaka. O co poszło? [WIDEO]

Michał Szpak zaciera ręce na duet z Roksaną Węgiel. Czym go ujęła? [WIDEO]


Czy Michał Szpak zostanie światową gwiazdą?

×