Szukaj

Michał Szpak zachwyca się Roksaną Węgiel: „Niezwykle utalentowana dziewczyna”. Jeszcze ciekawiej mówi o wspólnym duecie [WIDEO]

Michał Szpak i Roksana Węgiel duet

Michał Szpak i Roksana Węgiel duet

Michał Szpak i Roksana Węgiel nagrają duet? Gwiazdor jest pod wrażeniem młodej wokalistki, która pochodzi z jego rodzinnego miasta. Zobacz, co powiedział w rozmowie z naszą reporterką.

Michał Szpak i Roksana Węgiel są obecnie jednymi z najgorętszych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Oboje mają na swoim koncie sukces na Eurowizji, kilka przebojów i świetnie sprzedające się płyty. Oboje pochodzą również z tego samego miasta – położonego na Podkarpaciu Jasła.

Zobacz: Michał Szpak skomentował sukces Roksany Węgiel. Jest bezlitosny dla jurorów Eurowizji [WIDEO]

Michał Szpak i Roksana Węgiel nagrają duet?

Michał w rozmowie z naszą reporterką nie ukrywa, że jest pod wrażeniem talentu Roksany, za którą mocno trzyma kciuki. Przyznał również, że jego rodzinne strony to wylęgarnia talentów, a potwierdzenia nie trzeba szukać daleko:

Ja jestem nią zachwycony. Zresztą jesteśmy z jednego miasta i trzymam za nią olbrzymie kciuki, tak bardzo, bardzo mocno. Zresztą mieliśmy okazję zagrać na jednej scenie, Roksana mnie supportowała i przyznam, że Jasło opanowuje Polskę, z czego jestem bardzo dumny. Niezwykle utalentowana dziewczyna, życzę jej wielu sukcesów i jestem szczęśliwy, że może rozwijać swoją pasję i może spełniać swoje marzenia.

Szpak jest tak bardzo zachwycony głosem Węgiel, że z chęcią nagrałby z nią duet. Co prawda na razie nie padła taka propozycja, ale gdyby ktoś wpadł na taki pomysł, to Michał jest za:

Nie jest to wykluczone. Ja nie mówię nie. To jest wspaniały wokal i myślę, że można byłoby w przyszłości o tym pomyśleć.

Chcielibyście usłyszeć duet Michał Szpak i Roksana Węgiel?

Zobacz: Roksana Węgiel pokocha Michała Szpaka za to, co powiedział o jej stylizacjach! Mniej słodka była za to Maja Sablewska [WIDEO]


Michał Szpak w czarnej marynarce

Michał Szpak w czarnej marynarce

Michał Szpak w modnych botkach promuje The Voice of Poland 10

Michał Szpak w modnych botkach promuje The Voice of Poland 10

Michał Szpak promuje The Voice of Poland

Michał Szpak promuje The Voice of Poland

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×