Szukaj

Andrzej Piaseczny i Michał Szpak wylecą z „The Voice”? Wróżbita Maciej sprawdził, jak potoczą się ich losy

Wróżbita Maciej o przyszłości Szpaka i Piaska w TVP

Wróżbita Maciej o przyszłości Szpaka i Piaska w TVP

Czy Michał Szpak i Andrzej Piaseczny stracą pracę w TVP? Wróżbita Maciej na naszą prośbę sprawdził, co czeka jurorów obu wersji The Voice.

Największy sukces osiągają artyści charyzmatyczni i nieprzewidywalni. Publiczność uwielbia osoby, które wyróżniają się z tłumu. Do grona kolorowych ptaków na polskiej scenie zaliczają się Michał Szpak i Andrzej Piaseczny. Obaj mają rzesze fanów, a na widzów działają jak magnes. Nic dziwnego, że producenci formatów The Voice zdecydowali się obsadzić ich w roli trenerów.

Szpaka od kilku sezonów możemy oglądać w wersji głównej, a Piaska w wydaniu z udziałem seniorów. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że obaj artyści są na zagrożonej pozycji w TVP i ich obecność w kolejnym sezonie stoi pod znakiem zapytania. Wszystko przez publiczne wyrażanie poglądów, z którymi nie po drodze telewizji publicznej.

The Voice: Michał Szpak i Andrzej Piaseczny stracą pracę? Wróżbita Maciej sprawdził, co ich czeka

Nie tak dawno Michał Szpak wspierał środowisko LGBT, a później aktywnie uczestniczył w Strajku Kobiet. Przed domem Jarosława Kaczyńskiego czytał fragmenty Dziadów Adama Mickiewicza, łącząc się z tysiącami kobiet oburzonych wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Z kolei Piaseczny został nagrany, jak podczas 50. urodzin wykrzykiwał wulgarne hasła, obrażające partię rządzącą, z którą według wielu sympatyzuje TVP.

Czy obaj wokaliści stracą pracę w The Voice? O to reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała Wróżbitę Macieja – eksperta w dziedzinie numerologii.

I jeden, i drugi mają powodzenie w mediach. Media ich lubią. Jeśli chodzi o Michała Szpaka, to ja bym się nie bał jeśli chodzi o jego przyszłość medialną. Jest to człowiek, który trochę inaczej się przedstawia. Jest pełen wrażliwości, pełen dobroci. Jego się lubi. Gdy ludzie go poznają, to powiedzą: „Kurczę, jaki fajny ten Michał”. Fajny człowiek. Dlatego też, jeśli chodzi o pracę w mediach, to może on być bardzo lubiany i ceniony. Jeśli chodzi o jego pracę w mediach, to ona nie powinna być zagrożona – podsumował Szpaka.

Andrzej Piaseczny z całą pewnością nie zmieni swoich podglądów w obawie przed utratą pracy. Artysta pozostaje wierny swojemu zdaniu:

Każdy już słyszał o tej aferze. Ale jest to człowiek bardzo wierny swoim poglądom. Jest zodiakalnym koziorożcem, który ma honor. Jest wierny swoim własnym opiniom. Jest szóstką z dnia, a liczba sześć podkreśla to, o czym mówi znak koziorożca. Czyli ta wierność wobec swoich poglądów. On może być bardzo wierny samemu sobie. Jeżeli stacja TVP chciałaby go trochę przemodelować lub trochę zmienić, to on by powiedział „walcie się”.

To tylko dowód na to, że fani powinni być dumni ze swoich idoli jeśli chodzi o wiarygodność w tym, co robią.


Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Michał Szpak - The Voice of Poland, finał 10 edycji

Dodaj komentarz

 • Gabi pisze:

  To co ostatnio mówiła w programie pani Gąrniak, to można było oczy przecierać ze zdumienia, co za wtopy i jakoś jeszcze została nominowana do Telekamery, choć jej uczestnik NIE wygrał……Bardzo ciekawa polityka TVP, to za co została nagrodzona, przepraszam ? Natomiast Michał Szpak co roku okrzyknięty jest NAJLEPSZYM najbardziej lubianym jurorem Voice of Poland, czy to się komuś podoba czy nie, ma znakomite wyczucie co do młodych talentów, sam jest wybitnie oryginalny, przyciąga ludzi, choć sporo i pomstuje na jego image, tak czy siak TVP może być pewna, że to nazwisko przyciąga rzesze ludzi do tego programu, a to jest jednak dla stacji, priorytet.

 • Gość 2 pisze:

  TVP zależy na pozyskaniu ludzi którzy są lubiani i podziwiani.To rozrywka The Voice,byliby „głupi” gdyby z powodu ,jakiś tam wybryków artystów od razu ich wyrzucali.Kozidrak też nie najlepiej się sprawowała politycznie ale i tak negocjują z nią udział w The Voicei i to za ogromne pieniądze.Więc nie przesadzajmy z tą mściwością TVP i PIS-u.Nie w tych kategoriach.

 • Gość pisze:

  Czy już jest zakaz wypowiadania

 • GośćkM pisze:

  No i spoko Michał będzie w The Voice of Poland.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×