Szukaj

Marta Gałuszewska wyjawiła, jak wygląda jej relacja z Michałem Szpakiem rok po wygranej “The Voice of Poland”! “Nazwijmy to…” [WIDEO]

Michał Szpak Marta Gałuszewska

Marta Gałuszewska o relacji z Michałem Szpakiem

Marta Gałuszewska wygrała program The Voice of Poland 8 w 2017 roku. Michał Szpak upewnił się, że młoda artystka rozwinęła skrzydła i prześcignęła konkurencję w drodze po pierwsze miejsce w talent-show uwielbianym przez tysiące Polaków. Singiel, który poprowadził ją do zwycięstwa “Nie mów mi nie” stał się jednym z największych przebojów. Od tego czasu, jej życie bardzo się zmieniło. Jak?

Podczas finałowego odcinka The Voice of Poland 9 Marta odebrała swoją pierwszą Złotą Płytę. W rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła co planuje w kolejnych tygodniach:

Tutaj jest pierwsza rzecz, która pokazuje, jak bardzo moje życie się zmieniło. Ponieważ dostałam dzisiaj złotą płytę, za singiel, który powstał na potrzeby tego programu. To moja pierwsza, więc bardzo się cieszę no i też przy okazji wczoraj wyszedł pierwszy numer, który zapowiada nadchodzącą EP-kę, więc w końcu więcej materiału. Tak się odgrażam, odgrażam, ale w końcu wychodzi.

Czy wciąż może liczyć na Michała, który był dla niej ogromnym wsparciem w trakcie programu?

To taka bardziej rodzinna relacja nazwijmy to. Teraz oczywiście miał kolejna grupę małych Szpaczków, której był trenerem, więc większość swojej wiedzy tam przekazywał, ale jeśli mam jakiekolwiek pytania, czy potrzebuję porady to wiem, że mogę się do niego zgłosić.

Jesteście fanami Marty?

Michał Szpak miał powody do wzruszenia na finale”The Voice of Poland”. Miał na widowni specjalnego gościa! [WIDEO]

Szokująca decyzja Patrycji Markowskiej! Doprowadziła uczestnika do zwycięstwa w „The Voice of Poland” i… odchodzi!? [WIDEO]

Marcin Sójka na gorąco o swoim zwycięstwie w „The Voice”! Ma już konkretny plan na swoją karierę [WIDEO]


Czy Michał Szpak jest najlepiej ubranym mężczyzną w kraju?

×