Szukaj

Michał Szpak jest na diecie. Cudowny przepis na boską sylwetkę. Tylko pozazdrościć [WIDEO]

Michał Szpak: dieta

Michał Szpak: dieta

Dieta Michała Szpaka to marzenie każdego. Jest prosta, ale nie dla wszystkich. Gwiazdor zdradził nam, jak dba o sylwetkę. Co robi, że wygląda tak apetycznie? O to zapytała go nasza reporterka.

Michał Szpak od lat zachwyca swoją wysportowaną sylwetką. Piosenkarz z każdym rokiem wygląda coraz mężniej. Jego muskulatura jest coraz bardziej imponująca. Pod okiem profesjonalnego trenera udało się mu wyrzeźbić ciało do tego stopnia, że fanki nie mogą wyjść z podziwu, oglądając jego zdjęcia na Instagramie czy nagi tors na koncertach.

Dla wielu kobiet Michał Szpak jest synonimem męskości. Do tego bardzo zdolnym, bo oprócz świetnej sylwetki może pochwalić się powalającym na kolana głosem (wystarczy przypomnieć, jak zaśpiewał I Will Always Love You na sylwestrze 2019) i ciekawym stylem, z jakich słynęły największe gwiazdy rocka lat 80. W czym tkwi sukces jego metamorfozy?

Jak Michał Szpak o sylwetkę? Dieta i sekret piosenkarza

Szpak na początku grudnia zdradził naszej reporterce, że dbanie o sylwetkę jest dla niego nie tylko kwestią estetyczną, ale przede wszystkim ma ogromny wpływ na jego umiejętności wokalne:

Staram się dbać o swoje ciało. Jest mi to potrzebne do tego, co robię. Jeśli ja jestem w formie, to mój głos także jest w formie i to jest najważniejsze powiązanie. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, ponieważ jestem  zaganiany pomiędzy próbami, programem, przygotowaniami do trasy i wieloma innymi rzeczami muzycznymi. Staram się to pogodzić, ale nie jest łatwo.

Michał Szpak w majtkach

Michał Szpak w majtkach

Michał przyznał, że jest na diecie. Co robi, że wygląda tak atrakcyjnie? Jego sekret tkwi w… kaloriach, a właściwie powinniśmy napisać, że w dobrych genach:

Jestem na diecie: zżeram kilogramy słodyczy i mięsa.

Tylko pozazdrościć.


Michał Szpak - The Voice of Poland 10, finał

Michał Szpak - The Voice of Poland 10, finał

Michał Szpak - półfinał The Voice of Poland 10

Michał Szpak - półfinał The Voice of Poland 10

Michał Szpak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Michał Szpak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×