Co się dzieje z Dawidem Wolińskim? Michał Piróg komentuje nieobecność projektanta na konferencji „Top Model”

Michał Piróg o nieobecności Dawida Wolińskiego na konferencji Top Model

Michał Piróg o nieobecności Dawida Wolińskiego na konferencji Top Model

1 sierpnia 2022 odbyła się konferencja prasowa Top Model. Na wydarzeniu zabrakło jednego z jurorów programu - Dawida Wolińskiego. Mało brakowało, a nie zobaczylibyśmy na niej także Michała Piróga!

Top Model to jeden z najchętniej oglądanych programów, emitowanych przez stację TVN. Reality show oparte na amerykańskiej produkcji  America’s Next Top Model trafiło na ekrany 8 września 2010 roku i do dziś posiada ogromne grono fanów. Początkowo udział w programie mogły brać jedynie kobiety, jednak od 2013 roku uczestnikami show są również przedstawiciele płci męskiej.

Uczestnictwo w Top Model otworzyło drzwi do spektakularnej kariery wielu gwiazdom, w tym między innymi Karolinie Gilon, Klaudii El Dursi, Karolinie Pisarek, czy Osi Ugonoh.

1 sierpnia 2022 r. odbyła się konferencja prasowa, zapowiadająca jedenastą edycję programu Top Model. Przy ściance zapozowały gwiazdy uwielbianego przez widzów programu. Na wydarzeniu pojawili się między innymi prowadzący Michał Piróg, jurorzy Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka, a także przewodnicząca składu jury Joanna Krupa w towarzystwie swojej uroczej córeczki Ashy Leigh.

Michał Piróg pojawił się na konferencji programu Top Model w niecodziennej stylizacji, której głównym elementem była maska. Czy to manifest?

Chyba nie manifest. Aczkolwiek lubię, bo to jest manifest projektanta. Ja nic do tego nie dopisuje. Nie ma tam większego przesłania. Uważam, że moda jest trochę żartem, powinniśmy to, co nam się podoba i możemy sobie na to pozwolić zakładać wtedy, kiedy chcemy.

Na konferencji związanej z jedenastą edycją reality show Top Model zabrakło jednego z jurorów – Dawida Wolińskiego. Wiele osób zastanawiało się nad powodem jego nieobecności. Głos w sprawie zabrał współprowadzący show – Michał Piróg. Dlaczego Dawid nie pojawił się na konferencji?

Nie miał drugiej maski. Nie wiem, nie mam pojęcia.

Czy jury i prowadzący mogą nie pojawiać się na tak ważnych dla programu konferencjach?

Wydaje mi się, że możemy. Ja też miałem nie przyjechać, gdyby nie to, że mnie fizjoterapeuta postawił na nogi, bo o 11.30 zszedłem z łóżka fizjoterapeutycznego, to też bym nie przyjechał. I też była taka opcja, że będę nie będę, będę, nie będę. Ale nastawił mnie na tyle, że jestem.

Jesteście fanami programu Top Model?


Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński

Fotografia: AKPA

Dawid Woliński, Joanna Krupa i Michał Piróg

Fotografia: AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×