Michał Piróg ostro skomentował aferę kopertową Karoliny Pisarek. „Było siedzieć cicho” [WIDEO]

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg i Karolina Pisarek poznali się podczas piątej edycji programu Top Model. Choreograf postanowił zabrać głos w sprawie jednego z wywiadów, w którym modelka zdradziła zawartość ślubnych kopert. Jakie jest jego zdanie w tym temacie?

Michał Piróg to jednej z najbardziej rozpoznawalnych choreografów i tancerzy w naszym kraju. 43-latek wiele lat temu zasilił szeregi polskiego show biznesu, zaczynając swoją karierę telewizyjną od nauki układów choreograficznych w programie MTV Polska W rytmie MTV.

Ogólnopolską rozpoznawalność przyniósł mu jednak udział w programie TVN You Can Dance – Po prostu tańcz w roli jurora. Od tej pory jego kariera nabrała tempa, a choreograf zaczął pojawiać się nie tylko w produkcjach typu reality show, ale także gościnnie występował w filmach i serialach. Mogliśmy go zobaczyć między innymi filmie Zamiana, czy serialu Niania.

Michał Piróg o aferze kopertowej Karoliny Pisarek

Obecnie Michał Piróg znany jest głównie z udziału w programie Top Model stacji TVN, w którym występuje od 2010 roku w roli współprowadzącego. Na przestrzeni wielu lat miał okazję poznać wielu uczestników show, w tym Karolinę Pisarek, która wystąpiła w piątej edycji w wieku zaledwie osiemnastu lat.

W ostatnim czasie dużo mówi się o wywiadzie modelki, w którym zdradziła zawartość kopert, które wraz z mężem otrzymała od gości podczas ich ślubu. Pisarek zdradziła, że „do ręki” otrzymała najwięcej 20 tysięcy, natomiast przelewem – aż 100 tysięcy złotych.

Wiele osób zbulwersowało wyznanie celebrytki, a do sytuacji postanowił odnieść się również Michał Piróg. W rozmowie z naszą reporterką przyznał, że chwalenie się prezentami  jest według niego nie na miejscu.

Teraz pytanie – powiedziała, bo chciała to powiedzieć, powiedziała, bo chlapnęła, bo to, że sprawdzała, to i tak wszyscy pewnie sprawdzają. Suma sumarum zawsze otwierasz wszystkie prezenty i sprawdzasz, co dostałaś. Natomiast to, czy mówić publicznie, jakie się dostaje prezenty? Mnie bardzo krępuje w takich sytuacjach otwieranie prezentów, jak masz baby showery, czy kiedyś byłem ze dwa, trzy razy na Bożym Narodzeniu u moich znajomych i takie otwieranie – a to jest prezent od- dla mnie to jest bardzo krępujące. Prezenty czasami są bardzo prywatne, czasami są czymś dedykowane i powinny być otwierane przez osobę, która została nimi obdarzona – ja tak uważam. Mnie to stawia w niekomfortowej sytuacji, gdy ktoś otwiera te prezenty w obecności innych ludzi.

Michał nie ukrywa, że to, co powiedziała Karolina, było dla niego dość dziwne:

Jest to dziwne, ponieważ rzadko ktoś, jeżeli nie jest snobem, to się chwali kwotami. Ale z drugiej strony – jakby dostała piękny obraz, to czy by miała prawo powiedzieć, że dostała piękny obraz, który był jej marzeniem? A może chciała ten obraz, a nie umieli go kupić i dostała 100 tysięcy? Nie wiem. Naprawdę, jest tyle problemów na świecie, że tym zajmowałbym się na końcu. Powiedziała, co powiedziała. Czy mądrze? Nie wiem. Czy głupio? Też nie głupio, bo jak dostajesz samochód, to możesz powiedzieć, że dostałaś samochód od rodziców i nikt nie mówi, że się chwalisz, a kwota pieniędzy nagle jest czymś, czego się masz wstydzić? Pytanie tylko, czy mamy o tym mówić. Ja uważam ze swojej perspektywy, że nie powinniśmy o tym mówić. Jeżeli byłby gościem, dałbym jej 1000, czy 500 zł, a teraz ona opowiada, że ktoś jej przelał 100 tysięcy, to trochę jest to takie stopniowanie, że ktoś mi dał super prezent, ale nie wszystkie były takie fajne. To może być niefajne. Ale to, czy mówisz pieniądze, czy nie? Bo co za różnica, czy dostałaś diamentową kolię, czy książkę. Jeśli to jest prezent, który ciebie raduje, to super. Masz prawo się tym chwalić. Jeśli ją najbardziej uradował przelew na 100 tysięcy – ok. Wcale się nie dziwię, że ją uradował, bo to całkiem miły wpływ.

Michał zaznaczył, że nie obejdzie się bez odprowadzenia podatków:

Tylko niech pamięta, że musi zapłacić podatek. Już powiedziała, ile dostała. Umoczyła, musi odprowadzić podatki. Darowizna jest już od jakiegoś pułapu. Było siedzieć cicho.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg jest w szpitalu

Michał Piróg

Michał Piróg

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×