Szukaj

Michał Piróg zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego wideo Zuzy z „Top Model”! Jego reakcja nieźle zaskakuje [WIDEO]

Michał Piróg Top Model

Michał Piróg broni Zuzy Kołodziejczyk po vlogu o „Top Model”

Tuż przed poniedziałkowym finałem Top ModelZuza Kołodziejczyk, która wygrała jedną z poprzednich edycji, wrzuciła na swój kanał na YouTube dość kontrowersyjne nagranie. W swoim vlogu opowiedziała o kulisach pracy w programie, o tym, dlaczego według niej uczestnicy nie robią kariery i dlaczego show produkuje często „sezonowych celebrytów”, skoro powinien produkować modeli i modelki.

Jej nagranie odbiło się szerokim echem i wywołało ostrą dyskusję w social mediach. W rozmowie z Jastrząb Post sprawę skomentował sam Michał Piróg, który uważa, że Zuza nie powiedziała nic złego:

Ja akurat to oglądałem, bo Zuzka mi to podesłała od razu jak nagrała. Ja mówię, że zanim się będziemy emocjonowali różnymi rzeczami, po prostu posłuchajmy co ktoś mówi. Zuzka opowiada w bardzo racjonalny sposób o programie Top Model. Że jest to program telewizyjny, jest to show. Gdybyśmy mieli pokazać jak wyglądają castingi, to byśmy siedzieli 18 godzin z uczestnikiem, który zmienia co trzy godziny krzesło, żeby być bliżej drzwi, którymi wchodzi na casting. Ten program jest bardzo przyśpieszony i ona tylko o tym mówi, żeby nie osądzać też ludzi, tylko po tym, co widzą w programie bo to jest tylko wycinek z tego co mi pracujemy.

Michał wyjawił również, że według niego Zuza nie popełniła gafy i dobrze ujęła naturę programu:

Tam jest powiedziana sama prawda. Ja nie rozumiem jeśli ktoś się dopatrzył tam, ze ona atakuje program. Ona tylko ludziom tłumaczy, którzy bardzo emocjonalnie podchodzą do tego, co się dzieje. Kiedyś to był program, który mówił, że to mają być modelki. W tym sezonie powiedzieliśmy, że mogą przyjść różni ludzie. Ale nawet to Zuzka podkreśliła, że są tam ludzie, którzy spełniają wymogi, aby pracować w tym zawodzie. Nie powiedziała nic złego.

Zgadzacie się z nim?

Gwiazdy na finale „Top Model 7”: Anja Rubik, Joanna Krupa, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska

Patryk Grudowicz wściekł się po finale „Top Model 7”! „Finał jest ustawiony”. Szykuje się gruba afera?

Kasia Szklarczyk ma głowę na karku! Zwyciężczyni „Top Model 7” zdradziła nam swoje plany na przyszłość! [WIDEO]


Michał Piróg – finał Top Model 7

Michał Piróg – finał Top Model 7

Michał Piróg – VitkAc, 7 urodziny domu handlowego

Michał Piróg – VitkAc, 7 urodziny domu handlowego

Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 10

Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×