Marcin Tyszka i Michał Piróg szczerze do bólu o pierwszej parze jednopłciowej w polskim „Tańcu z Gwiazdami”. [WIDEO]

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Już niebawem w polskiej edycji programu Taniec z gwiazdami po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć parę jednopłciową. Do wyścigu o Kryształową Kulę stanie Jacek Jelonek w parze z Michałem Danilczukiem. Michał Piróg i Marcin Tyszka postanowili skomentować pomysł producentów tanecznego show.

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej edycji programu Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Trzynasty sezon tanecznego show pojawi się na antenie telewizji Polsat już 29 sierpnia. Na oficjalnym profilu produkcji w mediach społecznościowych ujawniono już listę wszystkich uczestników. W wyścigu o Kryształową Kulę zmierzą się Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Karolina Pisarek, Jamala, Natalia Janoszek oraz Michał Mikołajczak.

W programie pojawi się też pierwsza męsko-męska para w historii tanecznego show w Polsce. Partnerem gwiazdora programu Prince CharmingJacka Jelonka będzie Michał Danilczuk – zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf brytyjskiej edycji programu Taniec z gwiazdami, a także zwycięzca programu The Greatest Dancer, emitowanego na antenie telewizji BBC.

Przypadki udziału par jednopłciowych zdarzały się już w zagranicznych edycjach programu. W amerykańskim Dancing with the Stars duet z kobietą stworzyła YouTuberka JoJo Siwa, a w brytyjskim Stricly Come Dancing z mężczyzną wystąpił na parkiecie sportowiec – Tom Daley.

Michał Piróg i Marcin Tyszka o parze jednopłciowej w Tańcu z gwiazdami

Kontrowersyjny pomysł stacji na stworzenie w programie pary jednopłciowej wzbudził duże emocje wśród widzów. Jak na tę koncepcję zareagowali celebryci? Postanowiliśmy zapytać o to gwiazdy Top Model. W rozmowie z naszą redaktorką Michał Piróg zdradził, co myśli o męsko-męskiej parze w Tańcu z Gwiazdami. Czy Polska jest na to gotowa?

Nie wiem, czy ja jestem gotowy. Taniec jak taniec i tak większość ludzi nie zna się na tym, co widzi. Jeśli będzie spełniało kryteria, będzie nas emocjonowało i będzie dobrze wykonane, to spoko. Ten Michael to jest osoba, którą znam, który będzie z Jackiem tańczył, super chłopak. Jego dziewczyna próbowała kiedyś sił u nas w You Can Dance. Mam nadzieję, że mając tak dobrego partnera, Jacek jakoś da sobie tam radę. Bardziej zastanawia mnie to, jak to będzie, bo Jacek jest większy i cięższy. Nie to, że będę śledzić, ale z ciekawością sobie na pewno zobaczę. Reszty pewnie nie zobaczę, tak tutaj jestem ciekaw tych rozwiązań i tego, co wymyślą choreografowie. Wiem, że w Tańcu z Gwiazdami w Polsacie nie tylko tańczy się taniec towarzyski, tylko też formy współczesne i nowoczesne, więc tu to, że tańczy dwóch facetów w ogóle luz. Bardziej mnie interesuje jak choreografowie poprowadzą to, gdy np. wylosują foxtrota. Sądzę, że to może być miła odmiana po tym sztampowym podejściu. Zazwyczaj w takich tańcach są sztampowe historie, ona uwodzi jego, on uwodzi ją, ona mu się podoba, no bo ile można wymyśleć, zwłaszcza, żeby to był łatwy przekaz. I ta odsłona mnie interesuję, sądzę, że to jest coś nowego.

Do sytuacji odniósł się również Marcin Tyszka, który był nieco zaskoczony tym pomysłem.

Troszkę mnie to zaskoczyło, chociaż Jacek był u mnie na urodzinach w kwietniu. Pamiętam jak nagrałem story, gdy ćwiczył tańce z Oliverem i nawet rzekłem w żarcie, że pewnie zobaczymy go w Tańcu z Gwiazdami. I co – jak coś rzeknę, to się dzieje. Zobaczymy, czy polska jest na to gotowa. Na pewno wszyscy będą to oglądać i fajny ruch.

Jesteście ciekawi tej edycji Tańca z Gwiazdami?


Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Marcin Tyszka, Dawid Woliński,Michał Piróg, Joanna Krupa i Kasia Sokołowska

Joanna Krupa, casting

Joanna Krupa, casting "Top Model" w Warszawie, fot. ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×