Szukaj

Seksskandal z Meghan Markle! Księżna gwiazdą reklamy prezerwatyw! Mamy to szokujące zdjęcie!

Meghan Markle na prezerwatywach

Prezerwatywy z Meghan Markle

Rodzina królewska widziała już wiele skandali – poczynając od abdykacji króla Edwarda, który porzucił koronę by wziąć za żonę rozwódkę z Ameryki, przez księżną Yorku przyłapaną z mężczyzną w dość żenującej sytuacji, po rozwód księcia Karola z księżną Dianą i półnagie zdjęcia księżnej Kate w prasie. I choć wiele z tych zdarzeń było dla monarchii źródłem stresu i nieprzyjemności, to, co spotkało Meghan Markle jest naprawdę sporą przesadą.

Jastrząb Post dotarło do oburzających zdjęć z “pamiątkami” z księżną. Po ślubie Meghan i księcia Harry’ego do sprzedaży wpadło wiele dziwacznych fantów, takich jak kolekcjonerskie kubki, talerze, plakietki, kartki okolicznościowe, balony, a nawet ręczniki. Nikt raczej nie spodziewał się, że będzie można również kupić prezerwatywy z podobizną księżnej Sussex opatrzone napisem:

Ta prezerwatywa naprawdę ci pasuje (słowo “suits” nawiązuje do serialu, którego Meghan była niegdyś gwiazdą).

To bez wątpienia nie jest przyjemna sytuacja dla księżnej, a stres to ostatnia rzecz, jakiej teraz potrzebuje. Meghan jest właśnie na półmetku ciąży i nie powinna się denerwować, ale najwyraźniej komuś bardzo zależało, żeby ją upokorzyć. Księżna od kilku miesięcy musi zmagać się z rodzinnymi problemami, wywoływanymi przez jej przybrane rodzeństwo i ojca, a teraz jeszcze to. Bycie kojarzoną z prezerwatywami na pewno nie przysłuży się jej publicznemu wizerunkowi, który i tak nadszarpnięto w ostatnich tygodniach.

Myślicie, że pałac Buckingham powinien zareagować i zablokować sprzedaż tych prezerwatyw?

To koniec przyjaźni? Meghan Markle przyznała, że nigdy nie założy kreacji Victorii Beckham!

Intymne zdjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci! Robi prawdziwą furorę!

Księżna Kate szykuje królewski baby shower dla Meghan Markle! Jej skryty plan właśnie wyszedł na jaw! Wiemy więcej niż powinniśmy!


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×