Mateusz Gessler o gorących szczegółach przejścia do Polsatu. Ktoś go do tego popchnął! Szczerze ocenił swojego następcę w TVN – Tomka Jakubiaka

Mateusz Gessler, Tomasz Jakubiak

Mateusz Gessler, Tomasz Jakubiak

Mateusz Gessler zdradził, w jaki sposób przeszedł do Polsatu. A co myśli o Tomaszu Jakubiaku, który zastąpił go w TVN? Szczere wypowiedzi. 

Mateusz Gessler odziedziczył talent do gotowania po ojcu, Adamie. W 2016 roku TVN zaangażował go do programu MasterChef Junior. Zasiadał w jego jury do ubiegłego roku. Przed kilkoma miesiącami zdecydował się bowiem na transfer do Polsatu, gdzie został szefem kuchni w formacie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. MasterChefie zastąpił go Tomasz Jakubiak.

Reporterka Jastrząb Post zapytała go o kulisy przejścia do Polsatu. Rozmówca naszego portalu pozwolił sobie na szczerą ocenę swojego następcy w TVN.

Mateusz Gessler o kulisach przejścia do Polsatu

Mateusz nie żałuje decyzji o transferze i świetnie czuje się w Polsacie. Dobrze ocenia też pracę Jakubiaka. Jego zdaniem dobrze radzi on sobie w telewizji i z pracą z dziećmi.

Czasami w życiu trzeba zmiany. Jak wystartował program, w którym przez wiele lat brałem udział, to miałem otwarcie restauracji i nie mogłem wziąć w nim udziału. Zrozumiałem też, że oddaje swoje miejsce Tomkowi. Zresztą świetnie sobie radzi i dzieci go kochają. Ja jestem z takiego toku myślenia, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Jeżeli jedne drzwi się zamykają, to otwierają się inne i nie ukrywam, że jest świetnie w Polsacie.

Restaurator wyznał, że do przejścia do konkurencyjnej stacji ktoś go przekonał, jednakże nie zdradził więcej szczegółów.

Nie ma w życiu przypadku. Miałem otwarcie restauracji, przyszła osoba, którą bardzo cenię i mnie namówiła. Bardzo fajnie pracowało mi się tutaj z tą starszą ekipą, bo to jest też rozwój dla mnie. Po prawie 8 latach pracowania z dziećmi ludzie kojarzą mnie jak dobrego wujka. A kuchnia jest piekłem. Chciałem pokazać coś innego i to jest kolejny krok w mojej karierze zawodowej, w której się rozwijam i czuję, że uczę się nowych rzeczy.

Koniecznie dajcie znać, czy jesteście fanami Mateusza Gesslera.


Mateusz Gessler. DDTVN

Mateusz Gessler. DDTVN

Tomasz Jakubiak - Gwiazdy w Milionerach

Tomasz Jakubiak - Gwiazdy w Milionerach

Mateusz Gessler - Kalendarz Dżentelmeni 2022

Mateusz Gessler - Kalendarz Dżentelmeni 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×