Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie zdradził tyle na temat kobiet w swoim życiu! [WIDEO]

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki o kobietach w swoim życiu

Mateusz Damięcki to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Na ekranach kin możemy podziwiać fantastyczną komedię Miłość jest wszystkim, w której aktor gra główną rolę. Jednak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznał, że tak naprawdę sukces nie jest do końca jego zasługą:

Ja potwierdzam, nie mam nic wspólnego, ze swoim własnym sukcesem. Z moim sukcesem najwięcej wspólnego ma moja żona. Ona dokładnie wie, jak trzeba postawić kroki w tym niesamowitym świecie.

Dlaczego jego zdaniem kobiety bardziej nadają się do tej dziedziny niż mężczyźni?

Kobiety mają niesamowitą zdolność oceny sytuacji, są z reguły i  z natury dużo bardziej inteligentne niż my, mężczyźni. Mają naturę z jednej strony władczą, a z drugiej strony bardzo wrażliwą, ze względu na to, że destynowane są do tego, żeby wychowywać kolejne pokolenia. Ja w tej kwestii zdaję się w 100% na moją żonę. Moja mama, która również jest moją agentką także coś na ten temat wie. Moja siostra także robi fantastyczną robotę, ma również menadżerką która jest kobietą. Tak więc ja jako ten rodzynek w przesłodkim cieście czuję się wspaniale.

Aż miło posłuchać jak Mateusz wypowiada się na temat kobiet w swoim życiu. Mężczyźni powinni brać z niego przykład. 😉

Matylda Damięcka w sekrecie robi niesamowite rzeczy! Mateusz Damięcki zdradził zaskakujące fakty z życia swojej siostry [WIDEO]

Mateusz Damięcki pierwszy raz opowiedział o swoim synku. Zdradził zaskakującą historię, która wydarzyła się tuż po porodzie!

Czym tak naprawdę zajmuje Matyldę Damięcką? Mateusz Damięcki: „To, co wykonuje Matylda, to przechodzi ludzkie pojęcie!”


Mateusz Damięcki - premiera filmu

Mateusz Damięcki - premiera filmu "Miłość jest wszystkim"

Mateusz Damięcki - premiera filmu

Mateusz Damięcki - premiera filmu "Miłość jest wszystkim"

Aleksandra Adamska z Mateuszem Damięckim

Aleksandra Adamska z Mateuszem Damięckim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×