Mateusz Banasiuk podziwia Joannę Opozdę za samodzielne macierzyństwo. Podzielił się własnymi doświadczeniami: „U nas było zupełnie inaczej”

Mateusz Banasiuk o Joannie Opoździe

Mateusz Banasiuk o Joannie Opoździe

Joanna Opozda może liczyć na wsparcie przyjaciół z branży. Jedną z takich osób jest Mateusz Banasiuk, który w rozmowie z naszą reporterką wyraził podziw dla aktorki, która samodzielnie wychowuje maleńkiego synka. Przy okazji podzielił się rodzinnym sekretem.

Joanna Opozda na początku roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka powitała na świecie syna, którego ojcem jest jej (były) mąż Antek Królikowski. Para rozstała się krótko przed przyjściem chłopca na świat. Po jego narodzinach kilkakrotnie doszło między nimi do spięć, których świadkami były tysiące internautów. Powodem był nowy związek aktora, który odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Ich relacja miała odbić się na kontaktach mężczyzny z pierworodnym.

Mimo burzliwych chwil Joanna przede wszystkim skupiła się na opiece nad dzieckiem. Stara się zapewnić Vincentowi jak najpiękniejsze dzieciństwo, dlatego mocno ograniczyła swoją aktywność zawodową. Chociaż rzadziej pojawia się na salonach, to niedawno oddała w ręce fanów nowy film, w którym zagrała tytułową rolę – Bridget Bardot cudowna.

Prywatnie Joanna przyjaźni się z wieloma gwiazdami. Już dawno temu udowodniła, że ma świetny kontakt z Mariną. Teraz okazuje się, że może także liczyć na wsparcie Mateusza Banasiuka.

Mateusz Banasiuk o samodzielnym macierzyństwie Joanny Opozdy

Podczas uroczystej premiery 5. części filmu Listy do M Mateusz zdradził reporterce Jastrząb Post, jaką mamą jest Joanna. Wyraził ogromny podziw dla jej samodzielnego macierzyństwa:

Radzi sobie fantastycznie. Mocno trzymam za nią kciuki, ale widzę, że synek daje jej bardzo dużo szczęścia. Dzieci dają nam niebywałą siłę, żeby poradzić sobie ze wszystkim dookoła. To naprawdę jest wielki sens i cud istnienia. Ja to poczułem, kiedy sam stałem się ojcem. Bardzo mocno Asi kibicuję. Rzeczywiście takie samotne macierzyństwo jest bardzo trudne, zwłaszcza na początku.

Jak kwestia podziału obowiązku nad synkiem wyglądała u nich?

U nas było zupełnie inaczej – mogliśmy dzielić te obowiązki, wymieniać się wstawaniem w nocy i różnymi trudami związanymi z macierzyństwem. Potem jest jednak troszeczkę prościej, ale mam wrażenie, że Asia świetnie sobie radzi.

Cała rozmowa poniżej.


Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

Joanna Opozda i Mateusz Banasiuk

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda z synkiem Vincentem

Joanna Opozda - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Joanna Opozda - Premiera filmu Brigitte Bardot cudowna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×