Szukaj

Poruszająca przemowa Martyny Wojciechowskiej na inauguracji kampanii Pantene. Podzieliła się bardzo osobistymi przemyśleniami [WIDEO]

Martyna Wojciechowska ambasadorką Pantene

Martyna Wojciechowska to osobowość, która od lat motywuje Polki. Dziennikarka, reporterka i podróżniczka. Do tego jest niezwykle atrakcyjną kobietą. Nic dziwnego, że światowe marki zabiegają o jej wizerunek, bo jest wielką inspiracją dla swoich fanów.

Właśnie została ambasadorką kosmetyków Pantene. Podczas konferencji inaugurującej kampanię reklamową Martyna pozostała sobą i przekonywała, że “siła jest piękna” i warto podążać za marzeniami i realizować swoje pasje, mimo, że czasami nikt poza nami samymi nie wierzy że się uda.

Było wiele takich momentów, że myślałam, że nie dam rady. Było wiele momentów, kiedy słyszałam, że nie dam rady, a potrzebowałam usłyszeć coś dokładnie odwrotnego, coś innego. Ja uważam, że to, co stanowi o naszej sile, to są też inne kobiety. Nasze mamy, przyjaciółki. W moim przypadku też moja córka. To są te inne kobiety, które nas otaczają. Dzielenie się tą energią i wzajemne inspirowanie się, to jest coś, co mi daje skrzydła, coś co sprawia, że latam wysoko. To jest coś, co sprawia, że mi się chcę. I mam nadzieję, że dzisiaj Was właśnie do tego namówię. Żebyście przypomniały sobie jakie macie marzenia i pragnienia, i żebyście dostrzegły, że obok są kobiety, które w tych trudnych momentach potrafią dodać energii. Oby tak było, tak jest w moim przypadku więc tego Wam najserdeczniej życzę. To co mamy wspólnego, ja i marka Pantene, to głęboka wiara, że siła jest w każdej z nas, że siła jest piękna, że to jest coś, z czego powinnyśmy być dumne, coś, co należy podkreślać i coś, o co warto dbać. Nasze spotkanie to tak naprawdę zachęcanie kobiet, żeby szukały tej wewnętrznej siły w sobie, żeby miały odwagę być sobą, żeby miały odwagę marzeń i realizować marzenia. Bardzo Was do tego zachęcam. Ja tyle razy słyszałam, że nie dam rady, że nie wypada, że jestem kobietą, że jestem słabsza… Słaba płeć? Bzdura. – powiedziała na konferencji.

Martyna zdradziła także, dlaczego zdecydowała się na współpracę z marką Pantene i jaka misja jej przyświeca:

Marka Pantene zawsze była dla mnie nowoczesna, postępowa. Odkąd pamiętam, kojarzyła mi się z innowacjami, z prezentowaniem innego typu kobiecości, innego dbania o siebie – o włosy przede wszystkim. Nie miałam żadnej wątpliwości, że ta marka i te produkty, które oglądałam od lat jako młoda dziewczyna… – fascynowałam się reklamami i naprawdę, myślałam sobie, że trzeba mieć w sobie to coś, żeby z marką Pantene móc podjąć taką współpracę. To było moje pierwsze odczucie i wrażenie. Kiedy poznałam unikalność tej formuły i zrozumiałam, że mamy do zrobienia coś więcej, że tak naprawdę chcemy zachęcić kobiety, żeby odkrywały w sobie tę wewnętrzną siłę i ja postanowiłam tą siłą podzielić się z Wami. Dla mnie to jest cudowna misja, misja którą realizuję od lat, podróżując na krańce świata, spotykając się z kobietami i rozmawiając z jednej strony o tajnikach pielęgnacji i o tym, jak dbają o siebie i co robią, żeby tę siłę wewnętrzną było widać na zewnątrz i te wszystkie inspiracje zwożę ze świata właśnie dla Was.

 

TeleKamery 2018: Znamy zwycięzców! Kto dostał nagrodę w poszczególnych kategoriach? Oto pełne wyniki!

Gwiazdy na konferencji prasowej marki Pantene: Martyna Wojciechowska, Zosia Ślotała, Olivier Janiak, Rozalia Mancewicz

Martyna Wojciechowska właśnie podpisała kontrakt z międzynarodowym koncernem! Znamy szczegóły!


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×