Martyna Wojciechowska odczuwa skutki inflacji. Co z podróżami w czasie kryzysu? Podzieliła się smutną refleksją

Martyna Wojciechowska szczerze o inflacji

Martyna Wojciechowska szczerze o inflacji

Martyna Wojciechowska tak jak wszyscy Polacy odczuwa skutki szalejącej inflacji. Zdradziła nam, czego nauczyły ją ostatnie zawirowania.

Martyna Wojciechowska pracę w telewizji zaczęła ponad dwie dekady temu. Ogólnopolską popularność przyniosło jej prowadzenie Big BrotheraPóźniej zaangażowano ją do kolejnych formatów, jednak jest najbardziej znana z Kobiety na krańcu świata. Jakiś czas temu gwiazda TVN przekazała, że na jakiś czas wycofuje się z nagrań dla telewizji.

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę – zdradziła.

Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z dziennikarką na temat sytuacji gospodarczej w kraju.

Martyna Wojciechowska o inflacji i podróżach

Nasza rozmówczyni jest świadoma tego, że Polacy w czasie kryzysu będą mniej podróżować.

Jesteśmy wszyscy, bo to dotyczy każdego z nas w trudnej sytuacji. Wzrosły bardzo koszty życia, inflacja i wiele wyzwań, z którymi muszą się mierzyć Polacy sprawia, że być może na te podróże nie będzie przestrzeni w głowie, ale też i pieniędzy. Dla mnie podróżowanie zawsze było bardzo ważną częścią mojego życia. Wiem, że te podróże można zoptymalizować, ale gdy ludziom, kolokwialnie mówiąc, brakuje do pierwszego, to te podróże pewnie zejdą na dalszy plan.

Dodała, że już w czasie pandemii nauczyła się tego, iż nie trzeba czasami jechać na kraniec świata, by dobrze spędzić czas i doświadczyć czegoś niezwykłego.

Ja na szczęście w pandemii nauczyłam się, że czasem nie trzeba jechać na kraniec świata, żeby doświadczyć czegoś niezwykłego. Czasem można znaleźć niezwykłe miejsca i ludzi w Polsce czy w krajach bliskich. Zrealizowaliśmy wiele odcinków w Europie, co kiedyś nie mieściło nam się w głowie. Cieszę się, że to mnie skłoniło do zmiany stylu myślenia i adaptacji tych nowych warunków. Czuję, że każdy z nas może spróbować eksplorować ten świat nawet, jeśli nie zawsze będzie to oznaczało, także dla mnie, wyjazdy w te najdalsze zakątki świata.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska - DDTVN

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak mówi szef marian piekne czasy ani prądu ani gazu ani nic tylko stare polonezy do roboty za kakało czy wiecie źe juź rzymianie wymyslili łoźysko do koła i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×