Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

Zdjęcie (1) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[1/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (2) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[2/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (3) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[3/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (4) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[4/12] Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (5) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[5/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (6) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[6/12] Martyna Wojciechowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (7) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[7/12] Martyna Wojciechowska - Bal TVN 2019

Zdjęcie (8) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[8/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (9) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[9/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (10) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[10/12] Martyna Wojciechowska

Zdjęcie (11) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[11/12] Martyna Wojciechowska, Telekamery 2019

Zdjęcie (12) Martyna Wojciechowska pierwszy raz o swoim uzależnieniu. Gwiazda walczy z fonoholizmem: „To jest palący problem”

[12/12] Martyna Wojciechowska

Komentarze

×