Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem, a Martyna Wojciechowska? Wiemy jak spędzają Walentynki! [WIDEO]

Martyna Wojciechowska walentynki

Martyna Wojciechowska i Agnieszka Woźniak-Starak o Walentynkach 2019

Walentynki 2019 już tu są. Jak spędzają je gwiazdy? W sieci roi się od pięknych zdjęć i wyznań miłości. A jakie plany mają Martyna Wojciechowska i Agnieszka Woźniak-Starak? Wygadały się przed kamerą Jastrząb Post. Przynajmniej jeden z ich partnerów nie będzie szczęśliwy z tej odpowiedzi! Zobaczcie wideo.

14 lutego obchodzimy święto zakochanych, powszechnie zwane Walentynkami. Jednak dla wielu gwiazd z polskiego show-biznesu jest to dzień jak co dzień. Martyna Wojciechowska, znana ze swojego niezwykłego podejścia do życia, Walentynki spędza w niezwykle oryginalny sposób! O dziwo – nie ze swoją miłością, Przemkiem Kossakowskim tylko w pracy. Najbardziej znana polska podróżniczka, święto zakochanych zamierza spędzić na.. krańcu świata!

Na Walentynki wyjeżdżam. Jestem na krańcu świata.

Jej koleżanka z pracy, Agnieszka Woźniak-Starak w przeciwieństwie do Martyny – spędzi Walentynki ze swoim ukochanym. Nowa prowadząca program Big Brother nie tylko wie, że w ten specjalny dzień będą razem, ale również przygotowała dla męża niesamowitą niespodziankę. Nie chciała mu jednak psuć niespodzianki, więc nie wyjawiła co to takiego:

Oczywiście wymyśliłam, co kupię mężowi na Walentynki. Nie będę tego zdradzać, bo wtedy się dowie, ale przynajmniej mam pomysł.

A wy? Co robicie w tym roku w Walentynki? Romantyczna kolacja, samotny wieczór?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują Walentynki! Tak romantycznej sesji nie mieli od bardzo dawna!

Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk SĄ PARĄ! W Walentynki potwierdził ich romans NAGĄ sesją!

Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Piotr Woźniak-Starak ma dobry styl ubierania?

×