Szukaj

Martyna Wojciechowska i Zosia Ślotała o najnowszej kampanii marki Pantene! Czym podbiła ich serca? [WIDEO]

Pantene - Martyna Wojciechowska

Pantene - Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Zosia Ślotała o Pantene

27 lutego odbyła się konferencja marki Pantene inaugurująca najnowszą kampanię marki, której hasłem przewodnim jest hasło Siła jest piękna. Na konferencji odbyła się prezentacja innowacyjnego szamponu marki Pantene, a także przedstawiono nową ambasadorkę. Została nią podróżniczka, dziennikarka i mama – Martyna Wojciechowska. Ona sama wie, jak ważna jest wewnętrzna siła, więc wiodące hasło Pantene jest jej szczególnie bliskie:

Mam takie wrażenie, że sama je wymyśliłam. To co mam wspólnego ja i marka Pantene to z pewnością głęboka wiara w to, że siła jest w nas. W każdej z nas. Że siła jest piękna, że to jest coś, z czego powinnyśmy być dumne i coś o co warto dbać. Nasze dzisiejsze spotkanie z marką Pantene i te kolejne, które się odbędą w ramach naszej współpracy, to tak naprawdę zachęcanie kobiet, żeby szukały tej wewnętrznej siły w sobie, żeby miały odwagę być sobą, żeby miały odwagę realizować marzenia. Bardzo Was do tego zachęcam.

Zosia Ślotałablogerka i mama również identyfikuje się z hasłem najnowszej kampanii Pantene. Uważa także, że Martyna jest idealną ambasadorką tej marki!

Siła to też jest kobieta. Tutaj Martyna Wojciechowska jest perfekcyjnie dobrana, jest to też mój autorytet, jeśli chodzi o kobiety.

W myśl zasady, że najlepiej poczuć coś na własnej skórze – podczas konferencji poddano uczestników doświadczeniu, podczas którego porównywali oni dwa szampony – najnowszy szampon Pantene i normalny szampon innej marki. Jakie odczucia miała Zosia?

Zgłosiłam się do doświadczenia, więc na własnej skórze mogłam odczuć różnicę jak w odczuciu tępy był normalny szampon, a jaki blask i gładkość dawał nowy szampon Pantene.

 

TeleKamery 2018: Znamy zwycięzców! Kto dostał nagrodę w poszczególnych kategoriach? Oto pełne wyniki!

Gwiazdy na konferencji prasowej marki Pantene: Martyna Wojciechowska, Zosia Ślotała, Olivier Janiak, Rozalia Mancewicz

Martyna Wojciechowska właśnie podpisała kontrakt z międzynarodowym koncernem! Znamy szczegóły!

 


Martyna Wojciechowska ambasadorską Pantene

Martyna Wojciechowska ambasadorską Pantene

Martyna Wojciechowska ambasadorską Pantene

Martyna Wojciechowska ambasadorską Pantene

Martyna Wojciechowska – Pantene Pro-V, prezentacja kosmetyków

Martyna Wojciechowska – Pantene Pro-V, prezentacja kosmetyków

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×