Martyna Wojciechowska promuje kosmetyki, aż tu nagle… Zadzwonił do niej sam prezydent?

Martyna Wojciechowska telefon na spotkaniu

Martyna Wojciechowska telefon na spotkaniu

Martyna Wojciechowska promuje kosmetyki

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Polsce. To podróżniczka z pasji, prezenterka telewizyjna i dziennikarka z zamiłowania, to także świetna pisarka, która dzięki swoim zdolnościom zaraża miłością do świata, a także rozpala ciekawość w jego poznawaniu. Sama odwiedziła 120 krajów, okrążając przy tym dziesięciokrotnie glob ziemski! W swoim autorskim programie Kobieta na krańcu świata opowiada niezwykłe historie pokazując realia życia w najdalszych zakątkach świata. Dzięki temu, dziennikarka przybliża nam kulturę i odmienne zwyczaje egzotycznych krajów. Do tego wachlarza komplementów nie można nie dodać, że Martyna jest również przepiękną kobietą!

Od niedawna podróżniczka podjęła współpracę z marką kosmetyczną. Jaki przyświecał jej cel, kiedy podejmowała się tego zadania? Oto, jak w kilku słowach wyjaśniła swoją decyzję:

Teraz razem będę zachęcała kobiety, żeby w swoim szybkim, przepełnionym wieloma rolami życiu, znalazły czas dla siebie i celebrowały go. 15 minut w ciągu dnia, ale codziennie, nie od święta. Ja podjęłam to wyzwanie. A jeśli ja dam radę zrobić coś dla siebie, to każda z nas da radę! – powiedziała dla Fashion Post

Martyna Wojciechowska podczas dzisiejszego meetingu opowiedziała o swoim „bliskim” spotkaniu, a także odczuciach, jakie towarzyszyły jej po zastosowaniu rekomendowanych, naturalnych kosmetyków. Wyznała, że miało to miejsce w Mongolii, kiedy po wyjściu z jurty, poczuła że jest w bezpośrednim kontakcie z naturą, że jest jej częścią…Wtedy też „miała na sobie” wspomnianą linię. Towarzyszące jej wówczas absolutne poczucie wolności, wynikające z otaczającego ją krajobrazu, skłoniło ją do refleksji i rozważań. Co to znaczy być wolną? Wolność, to wybór bycia sobą, a kto, jak kto, ale Martyna Wojciechowska sobą jest wtedy, kiedy płynie w niej „zielona krew natury”.

Martyna Wojciechowska ma kontakt z Barackiem Obamą? 🙂

W trakcie tego spotkania miało miejsce jeszcze jedno, całkiem zabawne zdarzenie. Otóż do dziennikarki zadzwonił telefon. Martyna, aby zgrabnie wyjść z niewygodnej sytuacji, powiedziała wszystkim obecnym:

Mam nadzieję, że dzwoni prezydent, bo inaczej… najchętniej były prezydent Stanów Zjednoczonych, bo on jest najfajniejszy, nic innego nie usprawiedliwia dzwoniącego telefonu – żartobliwie spuentowała Wojciechowska

Należy dodać, że promowana przez podróżniczkę linia A Perfect World, powstała na bazie wszystkiego, co naturalne. Warto przy tej okazji powiedzieć, że kosmetyki z tej właśnie serii, to wyjątkowa jakość zawarta w niezwykłej „bieli” składników: białej herbaty, białej brzozy, a także białej szarotki alpejskiej. Brzmi kusząco.

Zobacz:  Szczere wyznanie Martyny Wojciechowskiej: „Czuję się bardzo wolną kobietą. To nie zawsze jest łatwa droga” [Wideo]

Martyna Wojciechowska ambasadorką marki Origins

Martyna Wojciechowska ambasadorką marki kosmetycznej

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska


Martyna Wojciechowska Origins Galeria Mokotów

Martyna Wojciechowska Origins Galeria Mokotów

Martyna Wojciechowska reklamuje markę Origins

Martyna Wojciechowska reklamuje markę Origins

Origins Galeria Mokotów

Origins Galeria Mokotów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×