Martyna Kupczyk z „Tańca z Gwiazdami” ma fochy jak gwiazda! „Mnie już to po prostu męczy”

Martyna Kupczyk nie odbiera telefonów

Martyna Kupczyk nie odbiera telefonów. Dlaczego?

Martyna Kupczyk to jedna z najbardziej tajemniczych uczestniczek Tańca z Gwiazdami. Pani architekt z programu Nasz nowy dom, która – jak sama mówi- zamieniła „szpilki na młotek” idzie jak burza. Choć niektórzy nie wróżyli jej zbyt długiego stażu w programie – z gracją przechodzi z odcinka na odcinek. Jak wiadomo, w show-biznesie wszystko dzieje się niezwykle szybko, więc podczas treningu reporterka Jastrząb Post zapytała, czy Martyna otrzymuje już kolejne propozycje udziału w innych programach:

Ja nie dostałam takiej propozycji, ale jestem też osobą, która nie odbiera telefonów. Wszyscy mnie z tego powodu znają, więc jeżeli ktokolwiek dzwonił do mnie z jakąkolwiek propozycją to ma problem, żeby się dodzwonić. Zazwyczaj nie odbieram telefonów, których nie znam – wyznała Martyna w rozmowie z naszą reporterką.

Z czego wynika ta niechęć do telefonu?

To wynika z tego, że nagrywając program tak dużo jest maili i telefonów, to dochodzę do wniosku, że jeżeli komuś zależy i widzę, że ten telefon któryś raz dzwoni to oddzwaniam. Jeżeli to był raz wykręcony numer to komuś tak bardzo nie zależało. To nie wynika z tego, że nie lubię rozmawiać czy przed kimś uciekam, ale ja nie znoszę nawet dźwięku telefonu. Mnie już to po prostu męczy, zawsze mam praktycznie ustawione na tryb „milczy”. U mnie nawet moi znajomi wiedzą, że ciężko się do mnie dodzwonić.

Też tak macie?

Renata Kaczoruk jest załamana! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku Kuby Wojewódzkiego za SMS-y w “TzG”! [WIDEO]

Martyna Kupczyk z “Tańca z gwiazdami” miała wypadek! Poturbowana pani architekt poskarżyła się na silny ból [WIDEO]

Oto najbardziej tajemnicza uczestniczka “Tańca z gwiazdami 8”! Urządzi dom i zatańczy fokstrota! Kim jest Martyna Kupczyk?


Martyna Kupczyk nie odbiera telefonów

Martyna Kupczyk nie odbiera telefonów

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek weselny

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Martyna Kupczyk i Żora Korolyov – Taniec z gwiazdami 8, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×