Szukaj

Martyna z „Hotelu” szykuje się do walki w Fame MMA: „Dostałam propozycję”. Już drży na myśl o starciu z Blanką Lipińską

Blanka Lipińska, Martyna Kondratowicz

Blanka Lipińska, Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz z Hotelu Paradise została zaproszona do Fame MMA. Z kim zawalczy w klatce? Kogo obawia się najbardziej? O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post.

Fani Fame MMA nie będą musieli długo czekać na kolejne walki celebrytów. Organizatorzy już mają w planach nową odsłonę widowiska, a jedną z gwiazd, która ma szansę stanąć na ringu, jest Martyna Kondratowicz. Finalistka pierwszej edycji Hotelu Paradise pochwaliła się Jastrząb Post, że dostała propozycję udziału w budzącej wiele kontrowersji imprezie.

Martyna Kondratowicz w Fame MMA zawalczy z Blanką Lipińską?

Fame MMA stało się swego rodzaju fenomenem, który przyciąga przed ekrany spore grono widzów. Walki celebrytów i patoinfluencertów cieszą się niesłabnącą popularnością. Zwykle trwają zaledwie kilkanaście sekund i są poprzedzone pełną napięcia i ostrej wymiany zdań promocją w internecie, ale tyle wystarcza, by było o nich głośno.

Producenci nawet w czasie pandemii nie rezygnują z organizacji wydarzenia. Martyna Kondratowicz zdradziła nam, że uwielbia podglądać, jak jej koleżanki z Instagrama walczą o statuetkę, okładając się po twarzy i nie mając dla siebie za grosz litości. Sama w planach ma udział w jednej w kolekcji odsłon Fame MMA. Pochwaliła się nam, że została zaproszona do ringu:

Czasami mi się zdarza  oglądać. To jest takie moje guilty pleasure. Mogę zdradzić, że nawet dostałam sama taką propozycję, którą przyjęłam. Pomyślałam, że warto jest wychodzić ze swojej strefy komfortu. A myślę, że ja nie będę się kojarzyła odbiorcom Fame MMA z tym, żebym sama zawalczyła, więc pomyślałam – a co!

Z kim chciałaby zmierzyć się w oktagonie? Martyna zasugerowała organizatorom, żeby naprzeciwko niej stanęła Blanka Lipińska. Na samą myśl o starciu z autorką erotyków czuje przypływ adrenaliny:

Jeszcze nie wiem, natomiast dałam organizatorom taki pomysł, aby była to Blanka Lipińska. Blanka jest bardzo hardą babką, ma coś takiego w sobie, co sprawia, że się jej trochę boję, dlatego myślę, że to będzie bardzo fajne wzywanie.

Wyobrażacie sobie Blankę i Martynę na ringu? My jesteśmy za!


Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz na zakupach

Blanka Lipińska na zakupach w spożywczaku

Blanka Lipińska na zakupach w spożywczaku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×