Szukaj

Zmysłowa Martyna Kondratowicz zdradza tajniki swojej diety. Ma prosty sposób na podjadanie [WIDEO]

Dieta Martyny Kondratowicz

Dieta Martyny Kondratowicz

Martyna Kondratowicz ma zniewalającą sylwetkę. Zdradziła nam swoje sposoby na utrzymanie idealnej wagi. Chociaż ma swoje słabości, to ma też własne patenty na uniknięcie dodatkowych kilogramów.

Martyna Kondratowicz to jedna z uczestniczek pierwszej edycji programu Hotel Paradise, która bardzo zapadła w pamięci widzów. Piękna i wyzwolona blondynka także po opuszczeniu rajskiej wyspy robi wielką karierę. Bardzo prężnie prowadzi swoje kanały w social mediach. Nie brakuje internautów, którzy śledzą każdy jej krok, a dla wielu młodych kobiet stała się wręcz prawdziwym źródłem inspiracji.

Gwiazda zwraca na siebie uwagę nie tylko tym, że nie istnieją dla niej tematy tabu, ale także idealną wręcz figurą. Chociaż może się pochwalić bujnymi krągłościami, to nie ma tutaj mowy o nadprogramowych kilogramach.

Jak Martyna Kondratowicz dba o sylwetkę?

Martyna od samego początku, gdy tylko pojawiła się na ekranie, zachwycała swoją figurą. Okazuje się, że ma ona swój własny sposób na to, by nie podjadać między posiłkami i chociaż uwielbia gotować, to udaje jej się utrzymać wagę.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swoich patentach na szczupłą talię i zdradziła, że ma też swoje kulinarne słabości, nad którymi musi panować.

Ja nie jestem perfekcyjną panią domu, raczej jestem nieperfekcyjną panią domu, a to dlatego, że nie robię zakupów spożywczych. Nie ma też u mnie kawy. To jest prosty patent na to, żeby trzymać linię. Nie mam w domu jedzenia, dlatego nie podjadam.

Jak wygląda dieta Martyny?

Teraz już nie wychodzę, ale przed pandemią bardzo lubiłam odwiedzać restaurację i to był taki element życia, żeby spotkać się ze znajomymi i ten posiłek wspólnie zjeść. Teraz czasami coś sobie przygotuję, bo lubię gotować. Szczególnie dla przyjaciół. Też często zamawiam. Bardzo bym chciała unikać węgli i słodyczy, ale nie dam rady. Uwielbiam pieczywo, uwielbiam słodycze więc jem, ale w małych ilościach i co najważniejsze, nie mam tego w domu.

Cała rozmowa poniżej.


Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz prowadzącą program na Zoom TV

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz na zakupach

Martyna Kondratowicz na zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×