Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie. Opowiedziała, jak sobie radzi i ani słowem nie wspomniała o Jarosławie Bieniuku

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie

Martyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie

Martyna Gliwińska została samotną matką jeszcze zanim na świecie pojawił jej się synek Kazimierz. Blogerka i ojciec jej dziecka Jarosław Bieniuk postanowili rozstać się, gdy ta była jeszcze w ciąży. Jak kobieta daje sobie radę ze wszystkim?

Martyna Gliwińska, to polska tancerka, projektantka wnętrz i blogerka, która zdobyła popularność głośną relacją z Jarosławem Bieniukiem. Piłkarz przez wiele lat związany był z Anną Przybylską, która zmarła 5 października 2014 roku po długich zmaganiach z chorobą nowotworową. Po śmierci ukochanej sportowiec przez pozostawał sam, skupiając się na wychowaniu swoich osieroconych dzieci – Oliwii, Szymona i Jasia.

2 lata po śmierci Anny Przybylskiej w jego życiu po raz pierwszy pojawiła się Martyna Gliwińska, która – jeśli wierzyć plotkom – pomagała kiedyś jego żonie w urządzaniu mieszkania. Para zbliżyła się do siebie, tworząc związek, którego owocem jest ich syn Kazimierz, urodzony w 2020 roku. Ich uczucie nie okazało się na tyle silne, by przetrwało kryzys. Rozstali się, jeszcze gdy Martyna była w ciąży.

Jak Martyna Gliwińska radzi sobie jako samotna matka?

Kobieta właściwie od samych narodzin Kazimierza musi radzić sobie z wychowywaniem syna w pojedynkę, co nie zawsze jest łatwe. Jak wygląda samotne macierzyństwo Martyny Gliwińskiej i z jakimi trudnościami musi się mierzyć na co dzień?

Moje macierzyństwo na pewno nie jest samotne, bo mam wokół siebie wielu ludzi, którzy mi pomagają wychowywać moje dziecko. Mam tu na myśli głównie moich rodziców. Kazik jest coraz bardziej samodzielny, chodzi do żłobka, radzimy sobie. Ja cały czas pracuję i właśnie z pomocą moich rodziców i żłobka daję radę.

Jakie mają plany na wakacje?

W sobotę wyjeżdżamy na mój ukochany półwysep. Będziemy odpoczywać nad morzem, mam nadzieję, że pogoda będzie piękna. Przed chwilą wróciliśmy z Mazur, z takiego drugiego mojego ukochanego miejsca w Polsce, i na razie to wszystko. Zobaczymy, co nam przyniosą kolejne miesiące.

Martynie i Kazikowi życzymy udanych wakacji.


Martyna Gliwińska w nowej fryzurze

Martyna Gliwińska w nowej fryzurze

Martyna Gliwińska z Kazikiem
Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył rok

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×