Szukaj

Gwiazdy wyznały, jakie cechy powinna mieć osoba stylowa. Jedno jest pewne – musi pić MARTINI :) [WIDEO]

Elle Style Awards 2018. Gwiazdy, Martini

Elle Style Awards 2018. Gwiazdy, Martini

Jakie cechy ma osoba stylowa?

2 października, w pięknych wnętrzach Desa Unicum, odbyła się gala ELLE Style Awards, podczas której zostały wręczone statuetki dla osobistości, które mają ogromny wkład w świat mody. Podczas uroczystego wydarzenia pojawiły się gwiazdy, które w kuluarach popijały pyszne i bardzo stylowe drinki Martini, a w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznały, jaka ich zdaniem jest osoba stylowa:

Jest to przede wszystkim świetna garderoba, taki nonszalancki styl bycia. Ale to przede wszystkim gdzieś tam idzie w parze z ładną duszą w środku, bo taka osoba, która ma ładną duszę zawsze wygląda stylowo i zawsze wygląda pięknie na zewnątrz – powiedział Radek Rociński z duetu Thecadess.

Natalia Klimas, która znana jest ze swojego dobrego stylu, tak widzi osobę stylową:

Jest tyle odpowiedzi, ile stylowych osób. Znam osobę stylową, która bardzo podąża za tymi stylami i jest to u niej takie organiczne. Ale znam też osoby, które ubierają się niezwykle klasycznie, niezwykle prosto, „olewczo”, i też są stylowe. Vintage może być stylowy, jakaś marynarska klasyka. To zależy trochę od osobowości. Styl to bardziej jest w ciele, w podejściu do życia i pewności siebie. To jest bardzo trudne pytanie w gruncie rzeczy.

Ciocia Liestyle uważa, że najważniejsze jest samopoczucie:

Wystarczy dobrze czuć się w tym co się ma na sobie i w tym, kim się jest. Wtedy jest się stylowym. Jeżeli nie jest się oczywiście przebranym tylko ubranym.

A co o osobie stylowej powiedziała kwintesencja męskiego stylu – prezenter Olivier Janiak?

To widać na pierwszy rzut oka. Ten styl to nie tylko to, co mamy na sobie, ale też to, co wypełnia nas pod tym człowieczym względem. Bo co z tego, że osoba jest ubrana wytwornie, za wielkie pieniądze, kiedy pod względem zachowania słoma wystaje z butów. Więc ja myślę, że to jest spójne. To jest to, co mamy w głowie i jak traktujemy drugiego człowieka, w jaki sposób odnosimy się do słabszych, jak traktujemy kobiety i osoby, która w paza zawodowej hierarchii są niżej od nas. Ja myślę, że styl ma ktoś, kto ma szacunek do siebie i do innych.

Wszystko najlepiej podsumował Jakob Kosel:

Nie bez przyczyny Martini był to koktajl Jamesa Bonda, który jest również stylowym facetem. Koktajl Martini zdecydowanie pasuje do człowieka stylowego.

To już wiecie, jakie drinki należy pić, aby być osobą stylową 🙂

Pyszne drinki Martini i moda? Gwiazdy wiedzą co dobre! Na pokazie Thecadess bawiły się znakomicie! [WIDEO]

Gwiazdy obgadały Larę Gessler. Najwięcej smaczków zdradził jej mąż [WIDEO]

Rusza niezwykły projekt Caffe Torino z Martini! Spędź wspaniałe chwile z gwiazdami: Moniką Brodką, Larą Gessler, Jessicą Mercedes i Jakobem Koselem


Natalia Klimas – Elle Style Awards 2018

Natalia Klimas – Elle Style Awards 2018

Olivier Janiak – Elle Style Awards 2018

Olivier Janiak – Elle Style Awards 2018

Jakob Kosel – Elle Style Awards 2018

Jakob Kosel – Elle Style Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×