Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo
Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego, skoro za jedną wizytę płaci… Oj dużo

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion dolarów. Nic dziwnego,...

Rihanna ma nową fryzurę i wygląda jak milion...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!
Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże, że o mało nie rozerwały jej obcisłej koszulki!

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały się tak duże,...

Wszyscy mówią o piersiach Anny Popek! Nagle stały...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]
Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A wcześniej? Przypominamy najsłynniejsze zdjęcia następcy tronu! [GALERIA]

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już młody przystojniak! A...

Na nowym oficjalnym portrecie książę George to już...

Dziś poniedziałek, 23.07.2018

Marta Żmuda Trzebiatowska zaszalała i została PROJEKTANTKĄ! Jej autorska ekskluzywna kolekcja jest UROCZA!
Kolekcja Marty Żmudy Trzebiatowskiej dla La Millou

Marta Żmuda Trzebiatowska – popularna aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna niedawno została szczęśliwa mamą. Dwa miesiące po porodzie Marta częściowo powróciła do swoich zawodowych zajęć. W ostatnim czasie młoda mama dostała fantastyczna propozycję! Aktorka zaprojektowała autorską kolekcję dla La Millou – polskiej marki produkującej ekskluzywne akcesoria dla dzieci. Linia #ilovepanda to ukłon w kierunku skandynawskiego wzornictwa, a także klasycznego połączenia czerni i bieli. Na prośbę Marty Żmudy Trzebiatowskiej część dochodu ze sprzedaży produktów zostanie przeznaczona na cele charytatywne!

La Millou, marka dziecięca obecna nie tylko w Polsce, ale również 26 krajach na całym świecie, od 7 lat zaprasza do współpracy gwiazdy, które przygotowują autorskie kolekcje akcesoriów. Wybór nie jest przypadkowy, ponieważ dla La Millou tworzą osoby, które właśnie zostały rodzicami, a więc najlepiej rozumieją potrzeby maluchów. Marta Żmuda Trzebiatowska, świeżo upieczona mama, doskonale odnalazła się w gronie projektantów marki. Jej kolekcja #ilovepanda to również wyjątkowa inicjatywa charytatywna, ponieważ część dochodu ze sprzedaży zasili konto Fundacji Odzyskać Radość.

Kolekcja #ilovepanda to moja wizja dziecięcego szczęścia i radości, którymi warto się dzielić. Pomysł, aby wesprzeć fundację, która na co dzień pomaga dzieciom, wydawał mi się naturalnym odruchem. Była to też dodatkowa motywacja, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. – mówi Marta Żmuda Trzebiatowska.

Bliski jest mi styl skandynawski – ciepły, ale jednocześnie oszczędny. Dlatego zależało mi na stworzeniu wzoru wpisującego się ten klimat. Wybór zabawnego motywu pandy i zachowawczej kolorystki ma dodatkowe uzasadnienie i nie był przypadkowy, jako że niemowlęta przez pierwsze tygodnie rozpoznają tylko biel i czerń, to to zestawienie doskonale sprawdza się dla maluchów. Jednak nie ukrywam, że już niebawem planujemy też poszerzyć gamę kolorystyczną, aby każdy znalazł coś dla siebie. – dodaje aktorka.

W kolekcji La Millou by Marta Żmuda Trzebiatowska znajdują się niemal wszystkie produkty oferowane w kolekcjach autorskich – od pościeli, kocyków czy śpiworków po kompleksowe wyposażenie łóżeczek, czapeczki, chustki i dekoracje. W linii #ilovepanda dostępne są również naklejki na ścianę, miarki wzrostu, a także wyjątkowa pluszowa pozytywka w kształcie pandy, odtwarzająca melodię Somewhere over the rainbow. Wszystkie produkty wyróżnia niezwykła precyzja wykonania, najwyższa jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal. W kolekcji dominuje biało-czarna kolorystyka, jednak z myślą o gustach innych rodziców od lutego 2018 w sklepach La Millou pojawią się dwa dodatkowe warianty – miętowy i brzoskwiniowy.

Kolekcja #ilovepanda to również doskonały pomysł na wyjątkowy, bożonarodzeniowy prezent. Kupując produkty sygnowane nazwiskiem Marty Żmudy Trzebiatowskiej mamy szansę nie tylko obdarować naszych bliskich, ale również wesprzeć tych, którzy tej pomocy potrzebują bowiem jak już wcześniej wspomnieliśmy pieniądze trafią do Fundacji Odzyskać Radość zajmującej się opieką, edukacją i rehabilitacją dzieci z niepełnosprawnościami, które w większości zostały porzucone przez rodziców.

Macierzyństwo buduje w człowieku szczególny rodzaj wrażliwości i bliskości z dzieckiem, której nie doświadczyła większość z naszych podopiecznych. To właśnie chęć pomocy oraz troska o innych przyprowadziły Martę do naszej Fundacji. Dodatkowe wsparcie finansowe, zwłaszcza w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, daje nam możliwość zapewnienia im lepszych warunków do rozwoju. Symboliczny gest ze strony marki La Millou oraz Marty Żmudy Trzebiatowskiej to wymarzony prezent świąteczny – mówi Magdalena Krajewska z Fundacji Odzyskać Radość.

Najnowsza kolekcja La Millou by Marta Żmuda Trzebiatowska dostępna jest od 11 grudnia w sklepie internetowym, pod adresem http://www.lamillou.com/, sklepie stacjonarnym La Millou na warszawskim Wilanowie oraz punktach partnerskich marki w Polsce i zagranicą.

Jak wam się podoba, dla nas jest to pomysł genialny!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w uroczych groszkach wróciła na salony po porodzie! Jej figura wciąż zachwyca! Wyjawiła też co dalej z jej karierą w teatrze [WIDEO]

Marta Żmuda Trzebiatowska w pierwszej rozmowie po porodzie! „Nie wyobrażam sobie zamknąć się w czterech ścianach na pół roku” [WIDEO]

Piękna Marta Żmuda Trzebiatowska wyznała całą prawdę! Już wiadomo czy korzysta z cennych porad Anny Lewandowskiej!Czy Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula są ładną parą?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×