Nikt nie wiedział o istnieniu takich zdjęć Anny Lewandowskiej! Fotografka gwiazd pochwaliła się ciążową sesją gwiazdy [WIDEO]

Marta Wojtal o współpracy z gwiazdami

Marta Wojtal o współpracy z gwiazdami

Marta Wojtal to słynna fotografka gwiazd, która jest autorką nieznanych zdjęć Anny Lewandowskiej – z okresu ciąży i z urodzin Klary. Jak ocenia współpracę z trenerką? O to zapytała nasza reporterka.

W czwartek, 26 września, w Nadwiślańskim Świcie odbyło się kolejne spotkanie ze sztuką. Tym razem zorganizowano wernisaż zdjęć Marty Wojtal – słynnej fotograf gwiazd. Przed jej obiektywem stały największe polskie sławy, między innymi: Barbara Kurdej- Szatan, Małgorzata Rozenek, Martyna Wojciechowska, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Borys Szyc, Mateusz Gessler czy Anna Lewandowska.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała twarz Klary! Już nie ukrywa swojej małej ślicznotki!

Marta Wojtal o nieznanych zdjęciach Anny Lewandowskiej

Nie tak dawno trenerka wzięła udział w rozbieranej sesji na plaży, to jednak nie jedyny projekt, jaki zrealizowała razem z Martą Wojtal. Fotografka odpowiada za sesję Ani w okresie ciąży, jest również autorką zdjęć z urodzin Klary Lewandowskiej. Jaką klientką jest żona Roberta?

My z Anią mamy cudowny przelot, mam wrażenie, że po 6 latach pracy razem, mamy do siebie takie zaufanie. Ja fotografowałam urodziny Klary, fotografowałam wtedy, kiedy Ania była w ciąży, tych prac nigdzie dalej nie rozesłałam, nie sprzedałam. Dla mnie ważniejsze jest zaufanie ludzkie, niż pieniądze. To nie jest tak, że ja Anię namawiałam do tego zdjęcia, które dzisiaj wisi na wernisażu. To była strasznie szybka akcja. Anka miała 30 minut, żeby jechać na lotnisko i nawet sama powiedziała: słuchaj, brakuje nam zdjęcia na plaży. I to, że ono jest takie w stroju kąpielowym, to jest wynik braku czasu. Bo ona była niewymalowana, nieubrana, ściągnęła koszulkę w samochodzie. Ona jest człowiekiem. Ona nie jest tylko Anną Lewandowską. To jest człowiek, kobieta, mama, partnerka, businesswomen, to jest człowiek.

View this post on Instagram

"W zdrowym ciele zdrowy duch" Myślałam że to tylko gadanie, nigdy nie przywiązywałam uwagi do tego hasła, szybko brzmiące- szybko przelatywało mi przez uszy… Omijałam sport szerokim łukiem, zawsze szczupła z natury usprawiedliwiałam się że to mi wystarczy. Zresztą jestem fotografem, nie modelką, takie hasła też na moje lenistwo działały. #30dnitrenujzlewa – weszłam w to bo głupio mi było odmówić, a jak już napisałam że ok wchodzę, no to głupio by było oszukiwać że ćwiczę ;). ???? Poszłam na pierwszy trening sama do ogrodu, wzięłam apke, mate, ładny strój treningowy, bidon … no prawdziwa #fitgirl Uruchamiam, 30 minut treningu. Phi ! Zleci, co to jest 30 min … prawdziwa #powerwoman Po 7 minutach usiadłam i myślałam że się rozpłacze! Że nie dam rady, nie chce mi się, mam zadyszkę, bolą mnie nogi od tego skakania, za szybko … nawet zrobiłam pauze i usiadłam zastanawiając się czy nie posiedzieć tak do końca, niech sobie Ania tam skacze w tym telefonie. A ja na koniec zrobię screen ze też skakalam i jej wyśle… Jestem na to za stara, nie nadaje się, żadna ze mnie sportowa wersja … … Napiszę Wam ciąg dalszy w następnym poście 😉 A Wy ? Kto wszedł w wyzwanie ? A kto wciąż jeszcze wciska pauze ? Ps. Miło tu do Was wrócić i tak sobie pisać! ♥️ #dziendobry 🙂 ————————————————————– #ciało #trening #30dnitrenujzlewa #lewa #annalewandowska #andaluzja #plaża #body #fit #fitbody #zdrowie #healthy #hcba #happy #uśmiech #fotografia #wojtal #motywacja #kobieta #fotograf #portret

A post shared by Marta Wojtal (@martawojtal) on

Gwiazdy o współpracy z Martą Wojtal

Olivier Janiak wie, że dla Marty nie ma rzeczy niemożliwych. To właśnie jej udało się zrobić zdjęcie Władimira Kliczko, które następnie pojawiło się na okładce Melemen:

Nie miała żadnych akredytacji, nie miała żadnych przepustek, po prostu weszła na kobiecą energię, weszła po drink i zrobiła zdjęcie na okładkę. Mieliśmy wywiad z bohaterem, ale nie było szansy zrobić z nim zdjęć bo była walka, więc zrobiła po prostu cudowne rzeczy bez żadnych ułatwień. Wtedy zrozumiałem, że ta dziewczyna da sobie radę w każdej sytuacji i wiem to po dziś dzień. Nawet przy trudnych projektach, gdzie jest 20 osobowości i godzina czasu potrafi wszystko okiełznać i rozładować całą trudną energię, która może się zdarzyć w każdej sytuacji. Potrafi zrobić zdjęcia na których ani Ty, ani ja, ani ktokolwiek kto staje przed jej obiektywem nie wyglądał lepiej.

Mateusz Gessler również miał przyjemność stanąć przed obiektywem Wojtal. Nie ukrywa, że jest pełen podziwu dla jej talentu i zaangażowania w czasie pracy:

Z Martą pracowało mi się najlepiej na świecie. Miałem kilka świetnych fotografów, ale z Martą najlepiej mi się pracuje, ponieważ czasami z ludźmi masz od razu chemię taką. I z Martą miałem tą chemię, że jednym słowem, jednym spojrzeniem już wiedziałem, co ona oczekuje ode mnie. Dodatkowo, cenie sobie ludzi, którzy mają pomysł. Nie, że przypadkowo, tylko mają pomysł od początku do końca. I ona go miała. Na okładkę, na różne zdjęcia. Niektórzy myśleliby, że to są świrowskie, albo szalone pomysły, ale ja nie mogę się wtrącić w artystę, bo to jest jego wizja. Ja mogę tylko oceniać potem.

Relacja z wernisażu poniżej.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała się w ekscentrycznych butach. Są bardzo modne, ale tylko dla odważnych


Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska uczciła urodziny córki startem

Anna Lewandowska uczciła urodziny córki startem "Baby by Ann"

Anna Lewandowska uczciła urodziny córki startem

Anna Lewandowska uczciła urodziny córki startem "Baby by Ann"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×