Mandaryna o koncercie TVP na granicy. Przyjęłaby zaproszenie? Jasno przedstawiła swoje stanowisko [WIDEO]

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post jasno określiła, czy zgodziłaby się wziąć udział w koncercie TVP, który jest organizowany, aby wesprzeć służby broniące wschodniej granicy. Jej zdaniem w muzyce nie ma miejsca na podziały.

Mandaryna karierę w show-biznesie rozpoczynała jako tancerka w zespole Ich Troje. Szybko okazało się, że z liderem formacji, czyli Michałem Wiśniewskim połączyło ją gorące uczucie. Zakochani długo nie czekali ze sformalizowaniem związku. Ich ślub był bardzo medialnym wydarzeniem, które pokazywane było na antenie. Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci syna Xaviera i córki Fabienne. Niestety sielanka nie trwała długo i doszło do rozwodu.

Po kilku latach od rozstania byli małżonkowie w końcu się dogadali i obecnie łączą ich bardzo poprawne relacje. Nadal też ze sobą współpracują. Marta jest nie tylko świetną tancerką, ale także próbuje swoich sił jako wokalistka. Wiele lat temu zaśpiewała słynną już piosenkę Ev’ry Night.

Marta Wiśniewska o koncercie TVP. Wzięłaby w nim udział?

Prezes TVP ogłosił wczoraj, że 5 grudnia zorganizowany zostanie koncert, który będzie wspierał polskie służby broniące wschodniej granicy. Zapowiedział, że wystąpi na nim wiele europejskich gwiazd, które wspierają akcję #MuremZaPolskimMundurem. Reporterka Jastrząb Post podczas premiery teledysku do piosenki Love is just a game, miała okazję porozmawiać z Martą Wiśniewską. Zapytała gwiazdę, czy ta zgodziłaby się wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez publicznego nadawcę.

Ja jestem trochę po drugiej stronie i mało jestem związana z tym, co robi Telewizja Polska – w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odpowiedziała Marta.

Zdaniem Marty w muzyce nie ma podziałów:

Natomiast koncert jest takim miejscem, że wszyscy powinni się bawić i myślę, że w muzyce nie ma podziałów. Muzyka jest taką wspaniałą sferą, że wszyscy możemy bawić się do tej muzyki, bez względu na to z której strony jesteśmy i kogo wspieramy.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Mandaryna z dziećmi na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×