Marta Wierzbicka zachwyca figurą i stawia na bycie eko. Pomaga jej w tym modny gadżet

Marta Wierzbicka pali IQOS-y

Marta Wierzbicka sporo schudła, stawia na ekologiczny styl życia i zmieniła nawyki na mniej szkodzące środowisku. Aktorka zawsze ma przy sobie super modny gadżet. Pokochały go już gwiazdy na całym świecie.

Marta Wierzbicka to jedna z tych gwiazd, których życie z zainteresowaniem śledzą media. Kilka miesięcy temu aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę. Kojarzona z kobiecych kształtów celebrytka, teraz może poszczycić się figurą niczym modelka z wybiegów. Pozując na ściankach, a także chwaląc się swoimi pięknymi fotografiami na prywatnym profilu pokazuje, że w pełni akceptuje swoje ciało, co podkreśliła w jednym z wywiadów z dziennikarką Jastrząb Post:

Zawsze jest mi ze sobą dobrze, bo najważniejsze jest to, jak czujemy się w głowie. Jeżeli czujemy się dobrze w głowie, to wtedy widać to też na zewnątrz.

Nie wiadomo, w jaki sposób gwiazda uzyskała taką sylwetkę, bo – jak sama przyznała – nie stosuje żadnych diet, ani też nie poddaje się morderczym treningom na siłowni. Faktem jest, że aktorka od wielu lat deklaruje troskę o środowisko i sama przyczynia się do walki o naszą planetę. Stara się używać kosmetyków, których opakowania pochodzą z recyklingu, a także zrezygnowała z palenia papierosów. Zdecydowała się na alternatywę czyli modny i uwielbiany przez gwiazdy gadżet, jakim jest IQOS. Dzięki temu, podgrzewając tytoń nie musi zmagać się z nieprzyjemnym zapachem, a także ogranicza wytwarzanie toksycznych substancji.

Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym Marta przytula się do drzewa. Jak sama przyznaje, w chwilach wolnych od pracy największy odpoczynek daje jej kontakt z naturą i chwila wytchnienia na świeżym powietrzu. Czy może być coś bardziej eko niż spacer wśród drzew? Naszym zdaniem nie! Może to właśnie długie spacery są sekretem jej pięknej figury?


Marta Wierzbicka wybrała IQOS

Marta Wierzbicka wybrała IQOS

Marta Wierzbicka - IQOS

Marta Wierzbicka - IQOS

Marta Wierzbicka używa IQOS

Marta Wierzbicka używa IQOS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×