Marta Wierzbicka sporo schudła. Do swojej diety przekonała nawet partnera. Oto jej tajniki smukłej sylwetki

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Jak schudła Marta Wierzbicka? Aktorka zdradziła, co robi, że wygląda tak dobrze. Jaką dietę stosuje i czy uprawia jakiś sport? Oto jej sekret.

Marta Wierzbicka zyskała rzeszę fanów, pojawiając się w serialu Na Wspólnej. Na plan trafiła jeszcze jako dziecko i przez kolejne lata dorastała na oczach widzów. Teraz jest już dorosłą kobietą, a w telenoweli gości sporadycznie. Postanowiła skupić się na innych aktywnościach.

W ostatnim czasie zajmowała się nie tylko zawodową karierą, ale także przeprowadzą. Widać było, że urządzanie nowego mieszkania sprawiało jej ogromną frajdę. Gwiazda wszystko bardzo skrupulatnie relacjonowała na swoim Instagramie. Przy okazji pokazując swoją metamorfozę z pulchnej nastolatki w szczuplutką kobietę.

Jaką dietę ma Marta Wierzbicka?

Marta od jakiegoś czasu zachwyca idealną wręcz talią. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Już wielokrotnie na jej koncie na Instagramie, które obserwuje niemal 280 tys. fanów, publikowała kadry w bikini czy nawet topless. Zdecydowanie ma się czym pochwalić.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie aktywności towarzyszyły jej podczas pandemii:

Dużo ludzi o siebie zadbało. U mnie początek pandemii to były non stop spacery. Ja robiłam po 10 kilometrów dziennie. Cały czas na dworzu, miałam też możliwość, że chodziłam do lasu, więc gdzieś tam cały czas się ruszałam.

Wierzbicka do swojej diety przekonała nawet partnera:

Zaczęłam zdrowo gotować dla siebie i mojego partnera. Czy ja jakoś teraz specjalnie o siebie dbam? Po prostu mam stare nawyki żywieniowe i się ich trzymam.

Naszym zdaniem Marta wygląda świetnie.


Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Marta Wierzbicka pozuje topless

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Jak mieszka Marta Wierzbicka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×