Szukaj

Marta Manowska o życiu prywatnym. W końcu ujawniła kulisy swojego związku: „Sama zablokowałam ten temat” [WIDEO]

Marta Manowska

Marta Manowska

Marta Manowska jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Nigdy nie odnosi się do rewelacji na swój temat, ani nie komentuje kolejnych doniesień prasowych. Dlaczego jest taka skryta?

Marta Manowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Po raz pierwszy widzowie zobaczyli ją na ekranach telewizorów w roli prowadzącej program Rolnik szuka żony. Powierzone zadanie wykonała profesjonalnie, a stacja postanowiła zlecić jej kolejne projekty, które przyniosły jej jeszcze większą popularność.

Manowska została gospodynią The Voice Senior oraz Sanatorium miłości, które w krótkim czasie pokochali widzowie. Podobno podczas realizacji formatu o seniorach poszukujących drugiej połówki, sama wpadła w sidła miłości. To wówczas miała poznać Adama, który był odpowiedzialny za dźwięk na planie.

Dlaczego Marta Manowska nie opowiada o swoim życiu prywatnym?

W ostatnim czasie głośno było o tym, że Manowska rozstała się z partnerem. Dowodem na to miał być fakt, że z jej palca zniknął pierścionek, z którym od dawna się nie rozstawała. Chcąc uleczyć złamane serce rzuciła się w wir pracy, która pozwalała jej choć na chwilę ukoić smutki. Kolorowa prasa na krótko przestała snuć domysły o jej życiu uczuciowym, jednak po tym, jak zamieściła na Instagramie wpis z bukietem kwiatów, które czekały na nią po powrocie do domu, fani zaczęli spekulować, że ma kolejnego adoratora.

Jak Marta Manowska reaguje na spekulacje dotyczące jej życia prywatnego i domniemanych zaręczyn? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Chodzę bez biżuterii. To tak w ramach dowcipu odpowiem. Ale faktycznie jest tak, że bardzo dużo byłam w pracy. Jestem za to wdzięczna, ale trochę mam takie poczucie, że w równoległej galaktyce toczy się moje życie w mediach, na które trochę nie mam wpływu. Na które ja też muszę się zgodzić. Bo jeżeli ja nie dając od siebie, nie mówiąc o każdym swoim związku, rozstaniu, nie robiąc okładek- jeżeli tego nie robię, to muszę też zaakceptować, że niestety tak jest. Już się z tym godzę i chyba też przestałam się na to złościć gdzieś w środku, bo sama zablokowałam ten temat, więc muszę zaakceptować, że żyje on swoim życiem.

Marta wyznała, że jej życie jest dużo spokojniejsze niż to, co przedstawiają media:

Co ja bym powiedziała o tej Marcie, którą obserwuję w internecie. Powiedziałabym, że ma bardzo bogate życie, bo naprawdę sinusoida jej rozstań, jej związków, ciąży jest zatrważająca. Ja żyję bardziej stabilnym życiem. Ale mam poczucie, że nie będę miała potrzeby, aby się tym dzielić.

Jak myślicie, czy Marta aktualnie jest zakochana?


Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Marta Manowska świętuje pierwszy dzień wiosny

Marta Manowska nie nosi pierścionka zaręczynowego

Marta Manowska nie nosi pierścionka zaręczynowego

CLEO i Marta Manowska świętują pierwszy dzień wiosny

CLEO i Marta Manowska świętują pierwszy dzień wiosny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×