Marta Krupa pierwszy raz o rozwodzie: „Miałam ciężki czas”. Co zrujnowało jej małżeństwo? Siostra Joanny już niczego nie ukrywa

Marta Krupa o rozwodzie

Marta Krupa o rozwodzie

Marta Krupa o rozwodzie z Marco Andrettim. Pierwszy wywiad po zakończeniu pięcioletniego małżeństwa. Dlaczego jej relacja dobiegła końca? Jak poradziła sobie po rozstaniu? O wszystkim powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Marta Krupa jest równie uzdolniona i piękna co jej starsza siostra Joanna. 35-latka dała się poznać jako modelka, aktorka, a także piosenkarka. Siostry wystąpiły razem w filmie dokumentalnym Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood. Gwiazda również próbowała swoich sił w polskim show-biznesie. Szersze grono mogło ją poznać dzięki udziałowi w 13. edycji Tańca z Gwiazdami w TVN. Niestety jej przygoda z programem nie trwała zbyt długo. Modelka odpadła już w drugim odcinku.

Joanna i Marta są nierozłączne. Uwielbiają razem spędzać czas i się wygłupiać. Obie gościły również u Kuby Wojewódzkiego, który nie mógł ukryć swojego zachwytu nimi. Siostry działają także na rzecz ochrony zwierząt. Poza publicznymi wystąpieniami Marta próbowała ułożyć swoje życie uczuciowe. W 2016 roku gwiazda wzięła ślub. Wybrankiem serca celebrytki był Marco Andretti – amerykański kierowca wyścigowy.

Pięć lat po sformalizowaniu związku para podjęła decyzję o rozwodzie. W grudniu 2021 roku ich małżeństwo dobiegło końca. Dziś Marta po raz pierwszy opowiada o powodach rozstania. Zdradza też, jak poradziła sobie w najtrudniejszym czasie, gdy została sama. A wszystko to w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Marta Krupa o rozwodzie z mężem. Pierwszy wywiad

Marta po latach wróciła na salony. Siostra Joanny Krupy była gościem na tegorocznej gali plebiscytu Kobieta Roku Glamour.

Marta Krupa – Kobieta Roku Glamour 2022

Marta Krupa – Kobieta Roku Glamour 2022

Marta wystąpiła w czarnej sukience opinającej ciało i wyglądała zjawiskowo. Przy okazji porozmawiała z naszą reporterką, której zwierzyła się z ciężkich przeżyć związanych z rozwodem:

Na początku było bardzo ciężko. Miałam bardzo ciężki czas, bo byliśmy razem 10 lat. Ale teraz jestem bardzo szczęśliwa i kocham siebie. Pracuję nad sobą, żebym wciąż była mocna. Dużo koleżanek do mnie dzwoni i pytają mnie, co robię, że jestem taka szczęśliwa i uśmiechnięta, a ja mówię, że najważniejsze w życiu jest to, żeby dbać o siebie i myśleć o sobie. Ja byłam żoną, która wszystko robiła dla męża i zapomniałam o sobie. To jest najważniejsze, żeby nigdy o sobie nie zapomnieć.

Krupa zdradziła, że korzystała z pomocy kilku terapeutów:

Myślę, że terapii potrzebuje każdy. Niektórzy mówią, że nie, ale to mi bardzo dużo pomogło. Chodziłam do różnych terapeutów i bardzo to polecam.

Czy jest gotowa na nowy związek?

Nie wiem, jaki Bóg ma na mnie plan, ale ja jestem otwarta. Kiedy poznam chłopaka, który będzie mnie szanował, będzie mnie kochał, to jestem na to otwarta. Na razie pracuję nad sobą i kocham siebie. Kiedy przyjdzie ten czas to ok, jestem gotowa. Moje serce mógłby skraść mężczyzna, który będzie mnie motywował i wspierał.

Co było powodem rozpadu jej małżeństwa?

Zawsze mówią, że miłość jest ślepa. Czasami myślisz, że jesteś naprawdę szczęśliwa, ale później zdajesz sobie sprawę, że to nie jest prawda. To, co zawsze chciałam, to żeby chłopak chociaż trzymał mi parasolkę. Ja jestem bardzo romantyczna, dla mnie to jest najważniejsze, żeby chłopak był wrażliwy tak jak ja. Żeby lubił pomagać dzieciom, zwierzątkom. To dla mnie jest najważniejsze.

Życzymy Marcie szczęścia!


Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Marta Krupa i Marco Andretti | fot. instagram.com/martaandretti

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×