Wielki powrót siostry Joanny Krupy! Nie uwierzycie, czym się teraz będzie zajmować. „Ludzie mówią, że już jest za późno”. Polska jest na to gotowa? [WIDEO]

Marta Krupa

Marta Krupa

Marta Krupa wraca do show-biznesu! Tylko nam zdradziła, czym się teraz będzie zajmować. Ma bardzo ambitne plany, które mogą przynieść jej międzynarodową sławę. O jej karierę zadba menadżer Duy Lipy.

Joanna Krupa z show-biznesem związana jest od ponad dekady, czyli od dnia, w którym poprowadziła pierwszą edycję Top Model. Przez ten czas zyskała ogromną popularność i stała się jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w kraju. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 2 miliony użytkowników, a ona sama spełnia się zawodowo nie tylko jako modela i prezenterka, ale także w roli bizneswoman. Prowadzi m.in. firmę produkującą zdrowe przekąski.

Krótko po debiucie Joanny, dołączyła do niej młodsza siostra. Marta Krupa swoje pięć minut sławy miała w 2011 roku. Znane nazwisko otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Wzięła udział w ostatniej emitowanej przez TVN edycji Tańca z gwiazdami, z którego odpadła jako druga, a także zapozowała na okładce Vivy!. Krótko po tym usunęła się w cień i skupiła się na życiu w Los Angeles.

Po latach Marta wróciła na salony. Niedawno pojawiła się na finale plebiscytu Kobieta Roku Glamour, gdzie udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Po raz pierwszy odsłoniła kulisy rozwodu z Włochem Marco Andrettim, a także zdradziła, że 2023 rok może należeć do niej. Jej obecność na czerwonym dywanie nie była przypadkowa.

Marta Krupa o powrocie do show-biznesu. Czym się będzie zajmować?

36-letnia Krupa ma bardzo ambitne plany związane ze swoją karierą. Siostra Joanny postanowiła rozwinąć karierę wokalną. Od dawna marzyła o podboju list przebojów, ale dopiero teraz wzięła sprawy w swoje ręce:

Tęsknie za mediami i dlatego zaczynam robić wszystko od nowa. Muzyka jest moją pasją, piszę teksty i to jest dla mnie najlepsza terapia. Wszystko wychodzi z serca. Żałowałam, ale nigdy nie jest za późno. Ludzie mówią, że już jest za późno, straciłaś życie, żyłaś jego życiem, ale to nie jest prawda.

Marta zdradziła, kto będzie jej menadżerem. Jej plany nie ograniczają się tylko do polskiego rynku:

Teraz nagrałam piosenki ze sławnym producentem w Kalifornii, który pracował np. z The Weeknd czy Duą Lipą. Jak wrócę do Stanów to będziemy dalej nagrywać i on będzie moim menadżerem. W Polsce też chciałaby spróbować swoich sił, chciałabym być taką międzynarodową artystką.

Joanna wspiera siostrę w spełnianiu marzeń:

Może mnie polecić. Ale jesteśmy dwiema innymi osobami. Jej pasją jest bardziej modeling, moją jest muzyka. Asia mnie wspiera. Widziała, jaka byłam skromna i wrażliwa, miałam bardzo ciężki czas. Ale powiedziałam sobie, że już nie będę smutna, nie będę miała depresji i wierzę, że tylko dobre rzeczy będą do mnie przychodzić.

Cała rozmowa poniżej.


Marta Krupa – Kobieta Roku Glamour 2022

Marta Krupa – Kobieta Roku Glamour 2022

Joanna Krupa i Marta Andretti

Joanna Krupa i Marta Andretti

Marta Krupa w Tańcu z gwiazdami

Marta Krupa w Tańcu z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×