Marta Krupa nagle zniknęła z mediów. Joanna zdradza powody: „Mąż za bardzo nie chciał”. Jak dziś wygląda?

Marta Krupa i Joanna

Marta Krupa i Joanna

Marta Krupa swego czasu była wschodzącą gwiazdą polskiego show-biznesu. Wystąpiła w Tańcu z gwiazdami, regularnie gościła na salonach i pojawiła się w amerykańskim reality-show. Niespodziewanie zrezygnowała z dalszej kariery w mediach. Dlaczego? O to zapytaliśmy Joannę Krupę.

Joanna Krupa zrobiła ogromną karierę w show-biznesie. Jest doskonale znana nie tylko w Polsce, ale także w USA. Prowadząca Top Model cieszy się ogromną sympatią widzów. Show TVN prowadzi od samego początku, czyli od dekady, i nikt nie wyobraża już sobie, aby mogło jej zabraknąć w roli gospodyni tego programu. Od roku udaje jej się łączyć pracę zawodową z macierzyństwem. Chociaż mała Asha jest jej oczkiem w głowie, to gwiazda znajduje także czas na to, aby spełniać się zawodowo.

Co słychać u Marty Krupy? Czym się dziś zajmuje?

Joanna może się pochwalić spektakularną urodą. Piękne geny odziedziczyła także jej młodsza siostra – Marta. Jeszcze kilka lat temu ona również była obecne w polskim show-biznesie. Pracowała jako modelka, probowała swoich sił w aktorstwie, a nawet wystąpiła w 13. edycji Tańca z gwiazdami, z którego odpadła już w drugim odcinku. Podobnie jak Joanna działa także na rzecz ochrony zwierząt.

Marta chętnie pozowała do zdjęć i bywała na ściankach. W pewny momencie jednak zniknęła z show-biznesu. Joanna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, dlaczego jej siostra nie chce już żyć w blasku fleszy.

Moja siostra już dawno zdecydowała, że nie chce być w show-biznesie. Już po tym programie co robiliśmy razem w Miami [Real Housewives of Miami – red.].

Spory wpływ na decyzję Marty miał jej mąż, przystojny Włoch Marco Andretti, którego nazwisko przyjęła po ślubie:

To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, aby ona była w tej branży. I tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci.

Żałujecie, że Marta Krupa zniknęła ze stołecznych salonów? Zobaczcie, jak teraz wygląda 34-letnia siostra Joanny.


Marta Krupa obecnie

Marta Krupa obecnie

Marta Krupa i Marco Andretti wzięli ślub

Marta Krupa i Marco Andretti wzięli ślub

Marta Krupa z mężem

Marta Krupa z mężem

Komentarze

  • Gość pisze:

    A co z jej briwami?

  • Gość pisze:

    Joaśka twoja sister nie wie co robi albo ty jej nie rozumiesz w koncu któaś z was musi być starsza ale nie wiem która to znaczy niby wiem a nie wiem.A Edamol Forte na niektórych działa dobrze a na niektórych nie tak samo jak palenie jednemu szkodzi a drugiemu mniej Powiedział mi Kossola że mój syn może być lepszym stolarzem niż ja i tym mnie podbudował tylko nie wiem o ketórym synu mówił bo mam conajmniej 2 znaczy niby wiem ale pewności sie nigdy nie ma bo kobieta to jak uparta jest to rozmaicie to mogło być a sposobów na Alcybiadesa jest tuzin jeszcze jak kobieta ma pieniądze to se zapewni wszystko co zechce Powiedz Duglasowi że mienia interesujet zupa z oliwek czarnych bo tego nie ma w książce babci Katarzyny w szafirowej okłądce-Kucharz Polski ja do biegosu dodaje rodzynki i słodze go nie sole zaskocz go bigosem z oliwkami czarnymi i rodzynkami na półsłodko to moja szkoła gotowania jest ze sie jojecko gotuje na twardo i potem majunezem smaruje i soli o w morde i gwozdziami to je jedzenie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×