Marta Burdynowicz komentuje zwycięstwo w „The Voice of Poland”. Zdradziła nam, na co przeznaczy wygraną [WIDEO]

Marta Burdynowicz

Marta Burdynowicz

Marta Burdynowicz to zwyciężczyni 12. edycji The Voice of Poland. Przed naszą kamerą opowiedziała, jak się czuła tuż po ogłoszeniu wyników. Nie zgadniecie, na co przeznaczy wygraną.

The Voice of Poland to program, który od pierwszej edycji wzbudza ogromne emocje wśród uczestników, trenerów, ale przede wszystkim widzów. Jeden z najpopularniejszych talent shows w kraju niezmiennie gromadzi przed telewizorami ogromną publiczność. Tak też było w zakończonej wczoraj 12. odsłonie formatu. Do ścisłego finału dostało się czworo wokalistów, którzy przeszli przez wszystkie poprzednie etapy, a ich przygodę rozpoczęły przesłuchania w ciemno.

O główną nagrodę sobotniego wieczoru walczyli: Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona, Bartosz Madej z drużyny Marka Piekarczyka i Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak. Ten wieczór okazał się szczęśliwy dla jedynej kobiety, która starała się o miano najlepszego głosu w Polsce.

Marta Burdynowicz o zwycięstwie w The Voice of Poland

Marta Burdynowicz w ostatnim odcinku wykonała kilka piosenek. W pierwszym etapie programu pojawiła się na scenie ze swoją trenerką i zaśpiewała Angel Sarah McLachlan. W solowym wykonaniu wzruszyła publiczność piosenką I will always love you Whitney Houston. W kolejnej części show wyśpiewała Odkryjemy miłość nieznaną wykonywaną w oryginale przez Alicję Majewską.

Na koniec pozostało dwoje finalistów, a każde z nich zaśpiewał własny singiel. Widzowie w głosowaniu SMS zadecydowali, że to właśnie Marta zasługuje na zwycięstwo. Tuż po zejściu zwyciężczyni  ze sceny reporterka Jastrząb Post porozmawiała z wokalistką. Tak czuła się po ogłoszeniu wyników:

Wielki szok i zdziwienie. Zupełnie inaczej typowałam. I ogromna wdzięczność dla tych, którzy na mnie głosowali. Ale przede wszystkim szok.

Na co przeznaczy wygraną?

Tak myślałam, żeby może w końcu zrobić prawo jazdy i kupić być może jakiś samochód. Zobaczę jeszcze.

Jak reaguje na porównania do Adele?

Jest to przewspaniała artystka. Uwielbiam ją. Jest wspaniałą kobietą, więc te porównania absolutnie nie bolą. Natomiast myślę, że jestem sobą. Martą po prostu. Uwielbiam jej twórczość. Jestem zachwycona jej najnowszym albumem. To, że jest wspaniałą wokalistką wiem od dawna.

Czy wygrana program sprawi, że Marta będzie miała w sobie więcej pewności siebie?

Jeszcze nie wiem. We mnie to nic nie zmienia. To jest dla mnie uhonorowanie i taki komunikat, że ludziom podoba się to, jak śpiewam i że chcą mnie słuchać. Ale to mnie nie zmienia. Jestem taka, jak byłam.

Kibicowaliście Marcie?


Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Justyna Steczkowska i Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Justyna Steczkowska i Marta Burdynowicz - Finał The Voice of Poland 12

Matteo Bocelli, Bartosz Madej, Marta Burdynowicz, Rafał Kozik, Wiktor Dydyla, - Finał The Voice of Poland 12

Matteo Bocelli, Bartosz Madej, Marta Burdynowicz, Rafał Kozik, Wiktor Dydyla, - Finał The Voice of Poland 12

Komentarze

  • Gość pisze:

    Kto tak ja ubrał? Ale prawdziwa tragedia to ubiór Steczkowskiej. Styliści do wymiany

  • Gość pisze:

    Taki live jak inni czas pokaźe a reszta kwestia gustu rzeczywistosc to nie bajka tv pic na wode fotomontaź krew z ketchupu jednak soniczna ultra uv z antenki na uczciwych podatników juz tak rak teź musi jeść uuu straszne ojej ojej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×