Wirtualna Polska

Tylko u nas! Projektantka Marta Boliglova wydała oświadczenie w sprawie sukni ślubnej Sary Mannei

Tylko u nas! Projektantka Marta Boliglova wydała oświadczenie w sprawie sukni ślubnej Sary Mannei

"Nie możemy zgodzić się, iż to p. Sara zaprojektowała kreację. Sweterek został wykonany na podstawie zdjęcia-inspiracji przez pracownię Chaos" - pisze projektantka

Wirtualna Polska

Marta Boliglova w oświadczeniu przysłanym do naszej redakcji napisała:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Drodzy Państwo, w związku ze sprawą dotyczącą projektu kreacji ślubnej Pani Sary Mannei, i wymiany zdań Projektantki Marty Boliglovy z Blogerką, pragniemy poinformować, iż Pani Marta Boliglova wykonała na zamówienie p. Sary, tylko i wyłącznie sweterek, który był częścią kreacji ślubnej.

 

Sweterek ten został wykonany na podstawie przesłanego zdjęcia przez p. Sarę. Zdjęcia, które miało być inspiracją – nie był to projekt. Pani Marta ze względu na kryzysową sytuację, zbliżający się ślub i wielokrotne prośby p. Sary, zgodziła się wykonać prototyp sweterka, choć jak sama podkreślała, na co dzień nie podejmuje się takich zleceń. Za owy prototyp projektantka nie otrzymała żadnej zapłaty, wbrew temu co komunikuje p. Sara.

 

Pragniemy również poinformować, iż żadna z krawcowych, która pracuje dla p. Marty, również nie otrzymała wynagrodzenia za otrzymaną pracę. Projektantka nie oczekiwała zapłaty za sweterek, gdyż jak sama podkreślała był to prototyp. Bardzo nam przykro, iż p. Sara zapoczątkowała cały konflikt w taki sposób. Nie było naszą intencją wzbudzenie zainteresowania mediów w związku z wynikłą sytuacją. Tym samym nie możemy zgodzić się z komentarzem p. Sary, iż to ona zaprojektowała swoją kreację ślubną, podczas gdy sweterek został wykonany, na podstawie zdjęcia – inspiracji, przez pracownię CHAOS.

 

Niniejszym informujemy, iż powyższe oświadczenie jest jedynym i oryginalnym stanowiskiem w tej sprawie.

 

Z wyrazami szacunku, reprezentanci marki CHAOS by Marta Boliglova.

O konflikcje Marty Boliglovy i Sarry Mannei pisaliśmy już wcześniej: Awantura o zjawiskową suknię Sary Mannei.


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×